cover

OTEL.CZ

Dovolená podle vašich představ

Destinace

Datum

Cena za osobu


4 zájezdů


Mapa Bali

Hotel Parigata
Bali » Sanur

Cena od 30 488 Kč

Parigata Resort & Spa se nachází uprostřed rozlehlé tropické zahrady v letovisku Sanur, vyhlášeném klidným prostředím a nejlépe zachovanými tradicemi na celém ostrově. Pokud chcete poznat skutečné Bali a mít to přitom blízko na krásné 9-jamkové golfové hřiště, zaleťte si na dovolenou sem.

Areál hotelu Parigata Resort & Spa je vzdálený pouhých 20 minut jízdy od letiště (16 km) a 15 minut jízdy od centra Denpasaru - hlavního města Bali (cca 10 km). Nádherná pláž Sanur se nachází pouhých pár metrů od hlavní budovy hotelu.

Hotel Bumas
Bali » Sanur

Cena od 33 790 Kč

Za oddychovou dovolenou plnou přírody, odpočinku a kvalitních služeb zamiřte do Bumas Hotelu. Tento příjemný rodinný hotel je obklopený nádhernou tropickou zahradou a poskytne vám bezpečné útočiště před starostmi všedních dnů.

Hotel Bumas najdete na jihovýchodním pobřeží Bali, pouhých 8 kilometrů od centra Denpasaru. Hotel se nachází v oblíbeném letovisku Sanur a od letiště je vzdálený zhruba 12 km.

Hotel Sanur Beach
Bali » Sanur

Cena od 33 904 Kč

Sanur Beach Hotel je ideálním cílem, pokud hledáte klidné místo pro odpočinek, daleko od rušných letovisek. Tento bezbariérový hotel s plážovými lázněmi a vyhlášeným salonem krásy nese jméno po nádherné balijské pláži, která se rozprostírá hned vedle něj.

Vzdálenost hotelu Sanur Beach od mezinárodního letiště v Kutě je 20 km, do centra města Denpasar to je 15 km. Za nákupy a dobrým jídlem nemusíte chodit nijak daleko, řadu obchůdků, barů a restaurací najdete v bezprostřední blízkosti hotelu.

Hotel Patra Jasa
Bali » Kuta

Cena od 33 539 Kč

Patra Jasa Resort & Villas je největší komplex svého druhu na Bali. Jestliže při svých cestách vyhledáváte exkluzivitu a styl, rozhodně se vám zalíbí. Tento resort má dlouholetou tradici a jeho návštěvníci se rekrutují zejména z řad podnikatelů, politiků a úspěšných obchodníků.

Komplex Patra Jasa Resort & Villas je umístěný velice příhodně - necelé 2 km od letiště, takže určitě nezmeškáte vaše letadlo, a asi 17 km od centra Denpasaru, kam se můžete vydávat za zábavou a nákupy.