cover

OTEL.CZ

Dovolená podle vašich představ

Destinace

Datum

Cena za osobu


5 zájezdů


Mapa Bali

Hotel Parigata
Bali » Sanur

Cena od 32 474 Kč

Parigata Resort & Spa se nachází uprostřed rozlehlé tropické zahrady v letovisku Sanur, vyhlášeném klidným prostředím a nejlépe zachovanými tradicemi na celém ostrově. Pokud chcete poznat skutečné Bali a mít to přitom blízko na krásné 9-jamkové golfové hřiště, zaleťte si na dovolenou sem.

Areál hotelu Parigata Resort & Spa je vzdálený pouhých 20 minut jízdy od letiště (16 km) a 15 minut jízdy od centra Denpasaru - hlavního města Bali (cca 10 km). Nádherná pláž Sanur se nachází pouhých pár metrů od hlavní budovy hotelu.

Hotel Sanur Beach
Bali » Sanur

Cena od 33 469 Kč

Sanur Beach Hotel je ideálním cílem, pokud hledáte klidné místo pro odpočinek, daleko od rušných letovisek. Tento bezbariérový hotel s plážovými lázněmi a vyhlášeným salonem krásy nese jméno po nádherné balijské pláži, která se rozprostírá hned vedle něj.

Vzdálenost hotelu Sanur Beach od mezinárodního letiště v Kutě je 20 km, do centra města Denpasar to je 15 km. Za nákupy a dobrým jídlem nemusíte chodit nijak daleko, řadu obchůdků, barů a restaurací najdete v bezprostřední blízkosti hotelu.

Hotel Bumas
Bali » Sanur

Cena od 33 790 Kč

Za oddychovou dovolenou plnou přírody, odpočinku a kvalitních služeb zamiřte do Bumas Hotelu. Tento příjemný rodinný hotel je obklopený nádhernou tropickou zahradou a poskytne vám bezpečné útočiště před starostmi všedních dnů.

Hotel Bumas najdete na jihovýchodním pobřeží Bali, pouhých 8 kilometrů od centra Denpasaru. Hotel se nachází v oblíbeném letovisku Sanur a od letiště je vzdálený zhruba 12 km.

Hotel Patra Jasa
Bali » Kuta

Cena od 33 539 Kč

Patra Jasa Resort & Villas je největší komplex svého druhu na Bali. Jestliže při svých cestách vyhledáváte exkluzivitu a styl, rozhodně se vám zalíbí. Tento resort má dlouholetou tradici a jeho návštěvníci se rekrutují zejména z řad podnikatelů, politiků a úspěšných obchodníků.

Komplex Patra Jasa Resort & Villas je umístěný velice příhodně - necelé 2 km od letiště, takže určitě nezmeškáte vaše letadlo, a asi 17 km od centra Denpasaru, kam se můžete vydávat za zábavou a nákupy.

Hotel Ayodya Resort
Bali » Nusa Dua

Cena od 43 820 Kč

Ayodya Resort je oblíbený cíl milovníků golfu a krásné přírody. V jeho bezprostřední blízkosti se nachází vyhlášený Bali National Golf Club. Přírodní areál hotelu je přímo stvořený pro relaxaci a načerpání nových sil.

Areál Ayodya Resortu se rozkládá u nádherné písčité pláže Nusa Dua, na jihu indonéského ostrova Bali. Mezinárodní letiště je od hotelu vzdálené 12 km, cesta do centra hlavního města Denpasar zabere autem či taxíkem zhruba půl hodiny (vzdálenost je 20 km).