cover

OTEL.CZ

Dovolená podle vašich představ

Destinace

Datum

Cena za osobu


4 zájezdů


Mapa Dominikánská republika

Hotel Grand Paradise Playa Dorada
Dominikánská republika » Puerto Plata

Cena od 45 510 Kč

Populární hotel Grand Paradise Playa Dorada, vhodný pro všechny typy pobytové dovolené, je dobrou volbou pro ty, kdo to chtějí mít blízko do přírody i za kulturou a památkami.

Hotel Grand Paradise Playa Dorada leží na severu Dominikánské republiky, pouhých 6 km od centra oblíbeného letoviska Puerto Plata. Na letiště vzdálené 16 km netrvá cesta ani dvacet minut.

Hotel Bahia Principe Rio San Juan
Dominikánská republika » Puerto Plata

Cena od 46 510 Kč

Příjemný pětihvězdičkový hotel Bahia Principe Rio San Juan pro svou dovolenou rádi vyhledávají všichni, kteří mají rádi soukromí a neposkvrněnou přírodu, od rodin s malými dětmi až po čerstvé novomanžele.

Areál hotelu Bahia Principe Rio San Juan se rozkládá na severním pobřeží Dominikánské republiky, u krásné písčité pláže, necelých 75 km od Puerto Plata a v poloviční vzdálenosti od letovisek Sosúa a Cabarete.

Hotel Bahia Principe Cayacoa
Dominikánská republika » poloostrov Samaná

Cena od 48 390 Kč

Úchvatně situovaný hotel Bahia Principe Cayacoa je luxusním cílem pro ty, kteří si neváhají za kvalitu připlatit. Najdete tu božský klid i neposkvrněnou exotickou přírodu, stejně jako ty nejlepší služby.

Areál pětihvězdičkého resortu Bahia Principe Cayacoa leží na severovýchodě Dominikánské republiky, na poloostrově Samaná, necelý kilometr od stejnojmenného města. Do centra severního pobřeží, města Puerto Plata, je to odsud 200 km.

Hotel Bahia Principe El Portillo
Dominikánská republika » poloostrov Samaná

Cena od 48 790 Kč

Nově renovovaný hotel Bahia Principe El Portillo je pro svou polohu a vybavenost oblíbeným cílem zejména rodin s malými i většími dětmi, které si tu aktivně odpočinou a poznají pravý dominikánský život.

Areál hotelu Bahia Principe El Portillo je obklopený divokou tropickou přírodou a nachází se na severním pobřeží poloostrova Samaná. Od blízkého městečka Las Terrenas je vzdálený necelých 5 km, nejbližší letiště ve městě Samaná leží ve vzdálenosti 50 km.