cover

OTEL.CZ

Dovolená podle vašich představ

Destinace

Datum

Cena za osobu


20 zájezdů


Mapa Egypt

Hotel Zee Brayaka Bay
Egypt » Marsa Alam

Cena od 8 370 Kč

Díky svému umístnění a propojení se sesterskými hotely nabízí hotel Brayka Bay klidnou, ale přitom aktivní dovolenou zejména rodinám s dětmi a menším skupinám přátel.

Hotel Brayka Bay leží v odlehlé přírodní laguně s krásným korálovým útesem. Vzdálenost od letiště je zhruba 50 km, do městečka Marsa Alam je to asi 20 km.

Hotel Pensee Royal Garden Resort
Egypt » Marsa Alam

Cena od 9 890 Kč

Pokud se rádi potápíte nebo šnorchlujete a nechcete ani jedno dělat s prázdným žaludkem, určitě si zamilujete restaurace hotelu Pensée Royal Garden Resort a zejména jeho pobřeží s krásným korálem.

Areál resortu Pensée Royal Garden se nachází v blízkosti přístavního města El Quseir (23 km) a pouhých 59 km daleko od letiště Marsa Alam.

Hotel Oriental Bay Resort Aurora
Egypt » Marsa Alam

Cena od 10 490 Kč

Oriental Bay Resort Aurora je oázou klidu a mekkou potápění. Bohatý podmořský svět a kilometry volného pobřeží jsou lákadlem pro všechny milovníky pravé relaxační dovolené.

Hotel Oriental Bay Resort Aurora byl vystavěn naproti oblíbené potápěčské zátoce Jabal Al Rosa na jihu Egypta, cca 15 km od města Marsa Alam a 50 km od letiště.

Hotel Magic Beach
Egypt » Hurghada

Cena od 10 690 Kč

Jednoduchý, ale stylový hotel Magic Beach je skvělý pro ty návštěvníky, kteří nechtějí bydlet příliš daleko od centra. Vyniká zejména svou širokou nabídkou vodních sportů a každodenními výlety na moře.

Magic Beach Hotel najdete pouhé 2 km od starého centra Hurghady. Cesta na letiště zabere asi 20 minut (vzdálenost je 13 km). K hotelu patří prostorná soukromá pláž.

Hotel Iberotel Lamaya
Egypt » Marsa Alam

Cena od 11 290 Kč

Pokud chcete bydlet opravdu vkusně, můžeme Iberotel Lamaya jedině doporučit. Tento hotel se skvěle hodí také pro spáče, protože se zde kontinentální snídaně podává až do oběda.

Iberotel Lamaya najdete v jižní části Egypta, pouhých 10 km od mezinárodního letiště Marsa Alam. Hotel stojí v krásné zátoce Coraya, kam se s oblibou vydávají milovníci podmořských krás.

Hotel Palm Beach Resort
Egypt » Hurghada

Cena od 11 990 Kč

Palm Beach Resort je oblíbený zejména u rodin s dětmi, které se tu dobře zabaví, navíc nemusejí cestovat daleko od letiště. U pobřeží hotelu jsou občas k vidění hrající si delfíni.

Areál hotelu Palm Beach je situovaný v severní části letoviska Hurghada, zhruba uprostřed egyptského pobřeží. Hotel není daleko od letiště (15 km) ani od městského centra (13 km).

Hotel Giftun Azur
Egypt » Hurghada

Cena od 12 240 Kč

Léty ověřený hotel Giftun Azur Resort drží krok s dobou a svým hostům nabízí moderní ubytování i skvělý all inclusive servis. Báječnou dovolenou si tu užijí nadšení sportovci i rodiny s malými dětmi.

Giftun Azur Resort se rozkládá v jižní části Hurghady, na pobřeží Rudého moře. Cesta na letiště, vzdálené 3 km, trvá pouhých pár minut, a do centra města dojdete klidně i pěšky, protože jeho vzdálenost od hotelu je 8 km.

Hotel Arabia Azur
Egypt » Hurghada

Cena od 13 140 Kč

Krásný a útulný hotel řady Azur - Arabia Azur Resort - je skvělým cílem dovolené v Egyptě nejen pro rodiny s dětmi, jimž je tu věnována speciální pozornost, ale hlavně pro milovníky vodních sportů. Nejvíce zážitků si ze zdejší laguny a korálového útesu odvezou milovníci šnorchlování.

Arabia Azur Resort leží hned vedle sesterského komplexu Bel Air Azur, se kterým má propojené zázemí. Hotelový komplex je situovaný ve vzdálenosti zhruba 3 km od centra Hurghady a 8 km od letiště.

Hotel Caribbean World Resort Soma Bay
Egypt » Hurghada

Cena od 13 190 Kč

Exkluzivní komplex určený pro všechny věkové kategorie, to je Caribbean World Soma Bay. V rozlehlém areálu najdete spoustu vodních ploch i sportovních hřišť, u pláže je pak situován krásný korálový útes pro potápěče.

Hotel Caribbean World Soma Bay byl vybudován v oblasti Soma Bay, přímo u stejnojmenné pláže. Mezinárodní letiště v Hurghadě je vzdálené okolo 60 km, centrum tohoto letoviska je ještě o necelých deset kilometrů dál.

Hotel Bel Air Azur
Egypt » Hurghada

Cena od 13 340 Kč

Vybraný hotel Bel Air Azur Resort hostí jen návštěvníky starší 18 let, takže pokud se na dovolené chcete vyhnout rodinám s ukřičenými dětmi, tady se vám to povede.

Resort Bel Air Azur se nachází u nádherného korálového útesu v útulné laguně, 3 km od centra Hurghady, 8 km od letiště a v těsném sousedství propojeného sesterského komplexu Arabia Azur Resort.