cover

OTEL.CZ

Dovolená podle vašich představ

Destinace

Datum

Cena za osobu


20 zájezdů


Mapa Egypt

Hotel Magic Beach
Egypt » Hurghada

Cena od 5 990 Kč

Jednoduchý, ale stylový hotel Magic Beach je skvělý pro ty návštěvníky, kteří nechtějí bydlet příliš daleko od centra. Vyniká zejména svou širokou nabídkou vodních sportů a každodenními výlety na moře.

Magic Beach Hotel najdete pouhé 2 km od starého centra Hurghady. Cesta na letiště zabere asi 20 minut (vzdálenost je 13 km). K hotelu patří prostorná soukromá pláž.

Hotel Palm Beach Resort
Egypt » Hurghada

Cena od 6 790 Kč

Palm Beach Resort je oblíbený zejména u rodin s dětmi, které se tu dobře zabaví, navíc nemusejí cestovat daleko od letiště. U pobřeží hotelu jsou občas k vidění hrající si delfíni.

Areál hotelu Palm Beach je situovaný v severní části letoviska Hurghada, zhruba uprostřed egyptského pobřeží. Hotel není daleko od letiště (15 km) ani od městského centra (13 km).

Hotel Oriental Bay Resort Aurora
Egypt » Marsa Alam

Cena od 6 790 Kč

Oriental Bay Resort Aurora je oázou klidu a mekkou potápění. Bohatý podmořský svět a kilometry volného pobřeží jsou lákadlem pro všechny milovníky pravé relaxační dovolené.

Hotel Oriental Bay Resort Aurora byl vystavěn naproti oblíbené potápěčské zátoce Jabal Al Rosa na jihu Egypta, cca 15 km od města Marsa Alam a 50 km od letiště.

Hotel Pensee Royal Garden Resort
Egypt » Marsa Alam

Cena od 7 190 Kč

Pokud se rádi potápíte nebo šnorchlujete a nechcete ani jedno dělat s prázdným žaludkem, určitě si zamilujete restaurace hotelu Pensée Royal Garden Resort a zejména jeho pobřeží s krásným korálem.

Areál resortu Pensée Royal Garden se nachází v blízkosti přístavního města El Quseir (23 km) a pouhých 59 km daleko od letiště Marsa Alam.

Hotel Zee Brayaka Royal (Beach)
Egypt » Marsa Alam

Cena od 7 890 Kč

Hotel Brayka Royal (Beach) se může pyšnit nádhernými lázněmi, skvěle vybavenou posilovnou a výbornou polohou. Celý areál je vkusně zakomponován do prostředí a přírodní odstíny interiéru i exteriéru lahodí oku každého návštěvníka.

Areál Brayka Royal se nachází v jižní části Egypta, u krásné přírodní laguny s 1300 metrů dlouhou pláží a s pestrobarevným korálovým útesem. Vzdálenost k letišti je okolo 50 km, do města Marsa Alam to je asi 20 km.

Hotel Akassia Swiss Inn Resort
Egypt » Marsa Alam

Cena od 8 290 Kč

Jestliže si chcete užívat dovolenou v hotelu s krásnou pláží, originální architekturou a hlavně s nejúžasnějším aquparkem v oblasti Marsa Alam, zvolte komplex Calimera Akassia.

Calimera Akassia (stejně jako její sesterský hotel Iti Akassia) byla vybudována u krásné pláže s písečným vstupem do moře, 27 km od El Quseiru a 40 km od letiště Marsa Alam.

Hotel Concorde Moreen Resort
Egypt » Marsa Alam

Cena od 8 290 Kč

Svěží styl hotelu Concorde Moreen Beach & Spa uchvátí zejména mladší návštěvníky, z lázeňských služeb pak budou nadšení úplně všichni.

Concorde Moreen Beach & Spa je situován v jižní části Egypta, v oblasti Marsa Alam, konkrétně v zálivu Sharm Abu Dabur. Do tohoto města je to z hotelu 42 km, na letiště urazíte vzdálenost okolo 30 km.

Hotel Zee Brayaka Bay
Egypt » Marsa Alam

Cena od 8 370 Kč

Díky svému umístnění a propojení se sesterskými hotely nabízí hotel Brayka Bay klidnou, ale přitom aktivní dovolenou zejména rodinám s dětmi a menším skupinám přátel.

Hotel Brayka Bay leží v odlehlé přírodní laguně s krásným korálovým útesem. Vzdálenost od letiště je zhruba 50 km, do městečka Marsa Alam je to asi 20 km.

Hotel Citadel Azur Resort Sahl Hasheesh
Egypt » Hurghada

Cena od 8 990 Kč

Úchvatně architektonicky vyřešený hotel Citadel Azur Resort je oblíbeným cílem náročných klientů, kteří chtějí strávit dovolenou v luxusu a na nádherném místě.

Resort Citadel Azur se nachází 25 km od centra Hurghady, takže je dost daleko od všeho ruchu, ale přitom není problém se do města dostat. Letiště je vzdálené 22 km.

Hotel Caribbean World Resort Soma Bay
Egypt » Hurghada

Cena od 8 990 Kč

Exkluzivní komplex určený pro všechny věkové kategorie, to je Caribbean World Soma Bay. V rozlehlém areálu najdete spoustu vodních ploch i sportovních hřišť, u pláže je pak situován krásný korálový útes pro potápěče.

Hotel Caribbean World Soma Bay byl vybudován v oblasti Soma Bay, přímo u stejnojmenné pláže. Mezinárodní letiště v Hurghadě je vzdálené okolo 60 km, centrum tohoto letoviska je ještě o necelých deset kilometrů dál.