cover

OTEL.CZ

Dovolená podle vašich představ

Destinace

Datum

Cena za osobu


20 zájezdů


Mapa Egypt

Hotel Giftun Azur
Egypt » Hurghada

Cena od 6 750 Kč

Léty ověřený hotel Giftun Azur Resort drží krok s dobou a svým hostům nabízí moderní ubytování i skvělý all inclusive servis. Báječnou dovolenou si tu užijí nadšení sportovci i rodiny s malými dětmi.

Giftun Azur Resort se rozkládá v jižní části Hurghady, na pobřeží Rudého moře. Cesta na letiště, vzdálené 3 km, trvá pouhých pár minut, a do centra města dojdete klidně i pěšky, protože jeho vzdálenost od hotelu je 8 km.

Hotel Bel Air Azur
Egypt » Hurghada

Cena od 7 940 Kč

Vybraný hotel Bel Air Azur Resort hostí jen návštěvníky starší 18 let, takže pokud se na dovolené chcete vyhnout rodinám s ukřičenými dětmi, tady se vám to povede.

Resort Bel Air Azur se nachází u nádherného korálového útesu v útulné laguně, 3 km od centra Hurghady, 8 km od letiště a v těsném sousedství propojeného sesterského komplexu Arabia Azur Resort.

Hotel Oriental Bay Resort Aurora
Egypt » Marsa Alam

Cena od 8 390 Kč

Oriental Bay Resort Aurora je oázou klidu a mekkou potápění. Bohatý podmořský svět a kilometry volného pobřeží jsou lákadlem pro všechny milovníky pravé relaxační dovolené.

Hotel Oriental Bay Resort Aurora byl vystavěn naproti oblíbené potápěčské zátoce Jabal Al Rosa na jihu Egypta, cca 15 km od města Marsa Alam a 50 km od letiště.

Hotel Lilly Land Resort
Egypt » Hurghada

Cena od 8 480 Kč

Lillyland Beach Club je kvalitní hotel s krásným aquaparkem a se skvělým spa centrem, díky kterému si tu příjemnou dovolenou užijí děti i jejich rodiče.

Z letiště v egyptské Hurghadě je to do hotelu Lillyland Beach Club & Aquapark 15 km jižním směrem, městské centrum je vzdálené zhruba 12 km.

Hotel Arabia Azur
Egypt » Hurghada

Cena od 8 550 Kč

Krásný a útulný hotel řady Azur - Arabia Azur Resort - je skvělým cílem dovolené v Egyptě nejen pro rodiny s dětmi, jimž je tu věnována speciální pozornost, ale hlavně pro milovníky vodních sportů. Nejvíce zážitků si ze zdejší laguny a korálového útesu odvezou milovníci šnorchlování.

Arabia Azur Resort leží hned vedle sesterského komplexu Bel Air Azur, se kterým má propojené zázemí. Hotelový komplex je situovaný ve vzdálenosti zhruba 3 km od centra Hurghady a 8 km od letiště.

Hotel Pensee Royal Garden Resort
Egypt » Marsa Alam

Cena od 9 190 Kč

Pokud se rádi potápíte nebo šnorchlujete a nechcete ani jedno dělat s prázdným žaludkem, určitě si zamilujete restaurace hotelu Pensée Royal Garden Resort a zejména jeho pobřeží s krásným korálem.

Areál resortu Pensée Royal Garden se nachází v blízkosti přístavního města El Quseir (23 km) a pouhých 59 km daleko od letiště Marsa Alam.

Hotel Zee Brayaka Royal (Beach)
Egypt » Marsa Alam

Cena od 9 290 Kč

Hotel Brayka Royal (Beach) se může pyšnit nádhernými lázněmi, skvěle vybavenou posilovnou a výbornou polohou. Celý areál je vkusně zakomponován do prostředí a přírodní odstíny interiéru i exteriéru lahodí oku každého návštěvníka.

Areál Brayka Royal se nachází v jižní části Egypta, u krásné přírodní laguny s 1300 metrů dlouhou pláží a s pestrobarevným korálovým útesem. Vzdálenost k letišti je okolo 50 km, do města Marsa Alam to je asi 20 km.

Rohannou Beach Resort
Egypt » Marsa Alam

Cena od 9 300 Kč

Pro vyznavače ekoturistiky tu je hotel Rohanou Beach Resort, který se snaží využívat maximum obnovitelných zdrojů, architektonicky se co nejvíce přiblížit egyptským tradicím, ale přitom poskytovat svým hostům co největší pohodlí.

Rohanou Beach Resort byl vybudován 10 km od rybářského městečka El Quseir, nejstaršího přístavu u Rudého moře. Od mezinárodního letiště Marsa Alam je areál vzdálený 70 km.

Hotel Concorde Moreen Resort
Egypt » Marsa Alam

Cena od 9 670 Kč

Svěží styl hotelu Concorde Moreen Beach & Spa uchvátí zejména mladší návštěvníky, z lázeňských služeb pak budou nadšení úplně všichni.

Concorde Moreen Beach & Spa je situován v jižní části Egypta, v oblasti Marsa Alam, konkrétně v zálivu Sharm Abu Dabur. Do tohoto města je to z hotelu 42 km, na letiště urazíte vzdálenost okolo 30 km.

Hotel The Desert Rose Resort
Egypt » Hurghada

Cena od 9 680 Kč

Ikonický hotel Desert Rose nabízí jedno z nejluxusnějších ubytování v Hurghadě. S umělou lagunou, širokou sportovní výbavou a téměř desítkou různých barů má co nabídnout každému návštěvníkovi.

Desert Rose Resort se rozkládá v jižní části Hurghady, zhruba uprostřed egyptského pobřeží. Mezinárodní letiště je od hotelu vzdálené pouhých 12 km.