cover

OTEL.CZ

Dovolená podle vašich představ

Destinace

Datum

Cena za osobu


20 zájezdů


Mapa Egypt

Hotel Pensee Royal Garden Resort
Egypt » Marsa Alam

Cena od 7 990 Kč

Pokud se rádi potápíte nebo šnorchlujete a nechcete ani jedno dělat s prázdným žaludkem, určitě si zamilujete restaurace hotelu Pensée Royal Garden Resort a zejména jeho pobřeží s krásným korálem.

Areál resortu Pensée Royal Garden se nachází v blízkosti přístavního města El Quseir (23 km) a pouhých 59 km daleko od letiště Marsa Alam.

Hotel Oriental Bay Resort Aurora
Egypt » Marsa Alam

Cena od 8 290 Kč

Oriental Bay Resort Aurora je oázou klidu a mekkou potápění. Bohatý podmořský svět a kilometry volného pobřeží jsou lákadlem pro všechny milovníky pravé relaxační dovolené.

Hotel Oriental Bay Resort Aurora byl vystavěn naproti oblíbené potápěčské zátoce Jabal Al Rosa na jihu Egypta, cca 15 km od města Marsa Alam a 50 km od letiště.

Hotel Zee Brayaka Bay
Egypt » Marsa Alam

Cena od 8 370 Kč

Díky svému umístnění a propojení se sesterskými hotely nabízí hotel Brayka Bay klidnou, ale přitom aktivní dovolenou zejména rodinám s dětmi a menším skupinám přátel.

Hotel Brayka Bay leží v odlehlé přírodní laguně s krásným korálovým útesem. Vzdálenost od letiště je zhruba 50 km, do městečka Marsa Alam je to asi 20 km.

Hotel Akassia Swiss Inn Resort
Egypt » Marsa Alam

Cena od 9 590 Kč

Jestliže si chcete užívat dovolenou v hotelu s krásnou pláží, originální architekturou a hlavně s nejúžasnějším aquparkem v oblasti Marsa Alam, zvolte komplex Calimera Akassia.

Calimera Akassia (stejně jako její sesterský hotel Iti Akassia) byla vybudována u krásné pláže s písečným vstupem do moře, 27 km od El Quseiru a 40 km od letiště Marsa Alam.

Hotel Concorde Moreen Resort
Egypt » Marsa Alam

Cena od 9 590 Kč

Svěží styl hotelu Concorde Moreen Beach & Spa uchvátí zejména mladší návštěvníky, z lázeňských služeb pak budou nadšení úplně všichni.

Concorde Moreen Beach & Spa je situován v jižní části Egypta, v oblasti Marsa Alam, konkrétně v zálivu Sharm Abu Dabur. Do tohoto města je to z hotelu 42 km, na letiště urazíte vzdálenost okolo 30 km.

Hotel Iberotel Lamaya
Egypt » Marsa Alam

Cena od 10 390 Kč

Pokud chcete bydlet opravdu vkusně, můžeme Iberotel Lamaya jedině doporučit. Tento hotel se skvěle hodí také pro spáče, protože se zde kontinentální snídaně podává až do oběda.

Iberotel Lamaya najdete v jižní části Egypta, pouhých 10 km od mezinárodního letiště Marsa Alam. Hotel stojí v krásné zátoce Coraya, kam se s oblibou vydávají milovníci podmořských krás.

Hotel Magic Beach
Egypt » Hurghada

Cena od 10 690 Kč

Jednoduchý, ale stylový hotel Magic Beach je skvělý pro ty návštěvníky, kteří nechtějí bydlet příliš daleko od centra. Vyniká zejména svou širokou nabídkou vodních sportů a každodenními výlety na moře.

Magic Beach Hotel najdete pouhé 2 km od starého centra Hurghady. Cesta na letiště zabere asi 20 minut (vzdálenost je 13 km). K hotelu patří prostorná soukromá pláž.

Hotel Palm Beach Resort
Egypt » Hurghada

Cena od 12 490 Kč

Palm Beach Resort je oblíbený zejména u rodin s dětmi, které se tu dobře zabaví, navíc nemusejí cestovat daleko od letiště. U pobřeží hotelu jsou občas k vidění hrající si delfíni.

Areál hotelu Palm Beach je situovaný v severní části letoviska Hurghada, zhruba uprostřed egyptského pobřeží. Hotel není daleko od letiště (15 km) ani od městského centra (13 km).

Hotel Lilly Land Resort
Egypt » Hurghada

Cena od 12 990 Kč

Lillyland Beach Club je kvalitní hotel s krásným aquaparkem a se skvělým spa centrem, díky kterému si tu příjemnou dovolenou užijí děti i jejich rodiče.

Z letiště v egyptské Hurghadě je to do hotelu Lillyland Beach Club & Aquapark 15 km jižním směrem, městské centrum je vzdálené zhruba 12 km.

Hotel Zee Brayaka Royal (Beach)
Egypt » Marsa Alam

Cena od 12 990 Kč

Hotel Brayka Royal (Beach) se může pyšnit nádhernými lázněmi, skvěle vybavenou posilovnou a výbornou polohou. Celý areál je vkusně zakomponován do prostředí a přírodní odstíny interiéru i exteriéru lahodí oku každého návštěvníka.

Areál Brayka Royal se nachází v jižní části Egypta, u krásné přírodní laguny s 1300 metrů dlouhou pláží a s pestrobarevným korálovým útesem. Vzdálenost k letišti je okolo 50 km, do města Marsa Alam to je asi 20 km.