cover

OTEL.CZ

Dovolená podle vašich představ

Destinace

Datum

Cena za osobu


15 zájezdů


Mapa Egypt

Hotel Zee Brayaka Bay
Egypt » Marsa Alam

Cena od 8 370 Kč

Díky svému umístnění a propojení se sesterskými hotely nabízí hotel Brayka Bay klidnou, ale přitom aktivní dovolenou zejména rodinám s dětmi a menším skupinám přátel.

Hotel Brayka Bay leží v odlehlé přírodní laguně s krásným korálovým útesem. Vzdálenost od letiště je zhruba 50 km, do městečka Marsa Alam je to asi 20 km.

Hotel Lilly Land Resort
Egypt » Hurghada

Cena od 10 290 Kč

Lillyland Beach Club je kvalitní hotel s krásným aquaparkem a se skvělým spa centrem, díky kterému si tu příjemnou dovolenou užijí děti i jejich rodiče.

Z letiště v egyptské Hurghadě je to do hotelu Lillyland Beach Club & Aquapark 15 km jižním směrem, městské centrum je vzdálené zhruba 12 km.

Hotel Pensee Royal Garden Resort
Egypt » Marsa Alam

Cena od 8 190 Kč

Pokud se rádi potápíte nebo šnorchlujete a nechcete ani jedno dělat s prázdným žaludkem, určitě si zamilujete restaurace hotelu Pensée Royal Garden Resort a zejména jeho pobřeží s krásným korálem.

Areál resortu Pensée Royal Garden se nachází v blízkosti přístavního města El Quseir (23 km) a pouhých 59 km daleko od letiště Marsa Alam.

Hotel Oriental Bay Resort Aurora
Egypt » Marsa Alam

Cena od 8 490 Kč

Oriental Bay Resort Aurora je oázou klidu a mekkou potápění. Bohatý podmořský svět a kilometry volného pobřeží jsou lákadlem pro všechny milovníky pravé relaxační dovolené.

Hotel Oriental Bay Resort Aurora byl vystavěn naproti oblíbené potápěčské zátoce Jabal Al Rosa na jihu Egypta, cca 15 km od města Marsa Alam a 50 km od letiště.

Hotel Concorde Moreen Resort
Egypt » Marsa Alam

Cena od 9 390 Kč

Svěží styl hotelu Concorde Moreen Beach & Spa uchvátí zejména mladší návštěvníky, z lázeňských služeb pak budou nadšení úplně všichni.

Concorde Moreen Beach & Spa je situován v jižní části Egypta, v oblasti Marsa Alam, konkrétně v zálivu Sharm Abu Dabur. Do tohoto města je to z hotelu 42 km, na letiště urazíte vzdálenost okolo 30 km.

Hotel Akassia Swiss Inn Resort
Egypt » Marsa Alam

Cena od 9 990 Kč

Jestliže si chcete užívat dovolenou v hotelu s krásnou pláží, originální architekturou a hlavně s nejúžasnějším aquparkem v oblasti Marsa Alam, zvolte komplex Calimera Akassia.

Calimera Akassia (stejně jako její sesterský hotel Iti Akassia) byla vybudována u krásné pláže s písečným vstupem do moře, 27 km od El Quseiru a 40 km od letiště Marsa Alam.

Hotel Iberotel Lamaya
Egypt » Marsa Alam

Cena od 10 290 Kč

Pokud chcete bydlet opravdu vkusně, můžeme Iberotel Lamaya jedině doporučit. Tento hotel se skvěle hodí také pro spáče, protože se zde kontinentální snídaně podává až do oběda.

Iberotel Lamaya najdete v jižní části Egypta, pouhých 10 km od mezinárodního letiště Marsa Alam. Hotel stojí v krásné zátoce Coraya, kam se s oblibou vydávají milovníci podmořských krás.

Rohannou Beach Resort
Egypt » Marsa Alam

Cena od 13 140 Kč

Pro vyznavače ekoturistiky tu je hotel Rohanou Beach Resort, který se snaží využívat maximum obnovitelných zdrojů, architektonicky se co nejvíce přiblížit egyptským tradicím, ale přitom poskytovat svým hostům co největší pohodlí.

Rohanou Beach Resort byl vybudován 10 km od rybářského městečka El Quseir, nejstaršího přístavu u Rudého moře. Od mezinárodního letiště Marsa Alam je areál vzdálený 70 km.

Hotel Zee Brayaka Royal (Beach)
Egypt » Marsa Alam

Cena od 13 690 Kč

Hotel Brayka Royal (Beach) se může pyšnit nádhernými lázněmi, skvěle vybavenou posilovnou a výbornou polohou. Celý areál je vkusně zakomponován do prostředí a přírodní odstíny interiéru i exteriéru lahodí oku každého návštěvníka.

Areál Brayka Royal se nachází v jižní části Egypta, u krásné přírodní laguny s 1300 metrů dlouhou pláží a s pestrobarevným korálovým útesem. Vzdálenost k letišti je okolo 50 km, do města Marsa Alam to je asi 20 km.

Hotel Zee Brayaka Lagoon
Egypt » Marsa Alam

Aktuálně nejsou k dispozici žádné termíny

Moderní hotel Brayka Lagoon je lákadlem zejména pro mladou generaci, která si tu může užívat skluzavky, plážové party, výborná jídla a hlavně skvělé zázemí tohoto špičkového hotelu.

Brayka Lagoon najdete 20 km severně od egyptského města Marsa Alam a 53 km od mezinárodního letiště. Hotel stojí v krásné přírodní zátoce se skvělými možnostmi pro potápění.