cover

OTEL.CZ

Dovolená podle vašich představ

Destinace

Datum

Cena za osobu


8 zájezdů


Mapa Kapverdské ostrovy

Hotel Royal Decameron Boavista
Kapverdské ostrovy » Boa Vista

Cena od 21 990 Kč

Útulný hotel vystavěný v jižanském stylu Royal Decameron Boavista je vyhlášený zejména svými službami a výtečnou kuchyní.

Royal Decameron Boavista leží pár kroků od nádherné pláže Praia de Chaves, jedné z nejkrásnějších pláží na Kapverdských ostrovech a rozhodně té nejlepší na ostrově Boa Vista.

Hotel Oasis Atlantico Belorizonte
Kapverdské ostrovy » Sal

Cena od 22 690 Kč

Prostorný komplex Oasis Atlantico Belorizonte nabízí desítky útulných bungalovů, ve kterých budete mít naprosté soukromí. V hlavní budově pak najdete stylové restaurace, bary i hernu.

Areál hotelu Oasis Atlantico Belorizonte leží v městečku Santa Maria, asi největším centru turistického ruchu na Kapverdských ostrovech a rozhodně nejživějším místě na ostrově Sal.

Hotel Iberostar Club Boa Vista
Kapverdské ostrovy » Boa Vista

Cena od 23 490 Kč

Luxusní hotel Iberostar Club Boa Vista byl postavený teprve nedávno, takže se tu ještě všechno blýská novotou a odpovídá požadavkům moderní klientely.

Iberostar Club Boa Vista leží na jednom ze dvou nejoblíbenějších Kapverdských ostrovů, na Boa Vistě. Pouhých pár metrů od něj se nachází nádherná písčitá pláž a na letiště je to jen 3 kilometry.

Hotel Oasis Salinas Sea
Kapverdské ostrovy » Sal

Cena od 26 490 Kč

Moderní a zbrusu nový hotel Oasis Salinas Sea byl koncipován tak, aby uspokojil i tu nejnáročnější klientelu, která chce strávit svou luxusní dovolenou na Kapverdských ostrovech.

Hotel Oasis Salinas Sea leží na jihu malebného ostrova Sal, pouhých pár desítek metrů od turistického městečka Santa Maria a přímo u stejnojmenné pláže.

Clubhotel Riu Karamboa
Kapverdské ostrovy » Boa Vista

Cena od 27 490 Kč

Clubhotel Riu Karamboa patří mezi známé hotely luxusní skupiny RIU. Ta si zakládá nejen na stylovém prostředí, ale především na nadstandardních službách poskytovaných návštěvníkům 24 hodin denně.

Za hotelem Riu Karamboa vyrazte na Kapverdské ostrovy, konkrétně na ostrov Boa Vista. Najdete ho na západním pobřeží, 3 kilometry od letiště a 9 kilometrů od hlavního města Sal Rei.

Clubhotel Riu Funana
Kapverdské ostrovy » Sal

Cena od 28 106 Kč

Pro rodinnou dovolenou plnou zábavy a sportu je tu Clubhotel Riu Funana, ve kterém najdete množství restaurací, barů i sportovního zařízení, které můžete využívat.

Clubhotel Riu Funana leží na jihu ostrova Sal, stranou od největší koncentrace hotelů a resortů, ale přesto stále blízko k městečku Santa Maria. Přímo před hotelem začíná krásná písčitá pláž Ponta Preta, která se táhne kilometry směrem na sever.

Hotel Melia Tortuga Beach
Kapverdské ostrovy » Sal

Cena od 32 490 Kč

Luxusní pětihvězdičkový resort Melia Tortuga Beach je ideálním cílem pro relaxační dovolenou plnou kvalitní péče a prosluněných pláží.

Melia Tortuga Beach Resort & Spa se rozkládá na jihu ostrova Sal, jednoho z Kapverdských ostrovů. Asi dva kilometry od hotelu leží oblíbené městečko Santa Maria, kam si můžete zajít na večeři nebo na nákup suvenýrů.

Hotel Morabeza
Kapverdské ostrovy » Sal

Cena od 39 110 Kč

Luxusní hotel Morabeza, vystavěný v tradičním kapverdském stylu, nabízí širokou škálu vyžití zejména náročným klientům milujícím kvalitní odpočinek i adrenalinovou zábavu.

Morabeza hotel leží u krásné pláže Santa Maria na okraji stejnojmenného městečka na jihu ostrova Sal. Je to jedno z nejkrásnějších míst na Kapverdských ostrovech, kde můžete strávit svou dovolenou.