cover

OTEL.CZ

Dovolená podle vašich představ

Destinace

Datum

Cena za osobu


6 zájezdů


Mapa Mallorca

Gran Fiesta
Baleárské ostrovy » Mallorca

Cena od 10 570 Kč

Nepřehlédnutelný hotel Gran Fiesta vás pohostí báječnou kuchyní a potěší příjemnou obsluhou. Díky poloze hned u pláže se skvěle hodí pro klasickou koupací dovolenou.

Hotel Gran Fiesta je situován přímo na promenádě v letovisku Playa de Palma, hned u pláže. Letiště je vzdálené asi 4 km, centrum hlavního města Palma 10 km. Hotel se nachází přímo v centru.

Globales Palmanova
Baleárské ostrovy » Mallorca

Cena od 14 590 Kč

Hotelový resort Globales Palmanova nabízí bohatý animační program a množství prostoru pro děti, proto se hodí zejména pro rodinnou dovolenou. Přítomnost konferenčních prostor a pokrytí wi-fi z něj ale dělá vhodné místo i pro služební cesty a obchodní setkání.

Hotel Globales Palmanova se nachází v letovisku Palmanova na jihozápadě Mallorky. Areál hotelu se rozkládá ve vzdálenosti cca 250 m od pláže a 300 m od centra. Mezinárodní letiště je vzdálené asi 25 km.

Viva Bahia
Baleárské ostrovy » Mallorca

Cena od 15 560 Kč

Viva Bahia vyniká stejně jako ostatní hotely tohoto uznávaného řetězce kvalitou ubytování, pestrostí stravy i propracovaností animačních programů. Hodí se tak nejen pro vyznavače aktivní dovolené, ale i pro gurmány a milovníky kvalitního odpočinku.

Komplex Viva Bahia byl vybudován u překrásné písčité pláže Playa de Muro na severu Mallorky. Centra letovisek Alcudia a Can Picafort jsou vzdálená 6 km, resp. 4 km. Cesta k mezinárodnímu letišti je dlouhá cca 65 km.

ROC Continental Park
Baleárské ostrovy » Mallorca

Cena od 16 280 Kč

Příjemný hotel ROC Continental Park je vhodný jako ubytování pro ty, kteří to chtějí mít blízko na pláž, za jídlem i za výlety. Navíc si tu užijete skvělé all inclusive a jednu z nejkrásnějších baleárských pláží.

ROC Continental Park se nachází v oblasti Playa de Muro, v severní části španělského ostrova Mallorca, asi 65 km od letiště. V blízkosti této destinace se nachází přírodní park Albufera a přístav Alcudia.

Iberostar Albufera Park
Baleárské ostrovy » Mallorca

Cena od 17 382 Kč

Iberostar Albufera Park si zamilují nejen majitelé pejsků, pro které tu je nachystané kompletní vybavení, ale i milovníci procházek, překrásných pláží a kvalitních lázeňských služeb.

Komplex Iberostar Albufera Park sousedí se sesterským hotelem IA Playa a nachází se asi 65 km od letiště. Pláž se rozkládá hned před hotelem, do centra letoviska Alcudia je to cca 5 km.

Playa Esperanza
Baleárské ostrovy » Mallorca

Cena od 27 490 Kč

Elegantní hotel Playa Esperanza nabízí koupání u překrásné písečné pláže, cyklovyjížďky do blízkého přírodního parku a hlavně skvělé relaxační procedury ve zdejším spa a wellness centru.

Areál hotelu Playa Esperanza je situován na severním pobřeží Mallorky, asi 5 km od centra letoviska Can Picafort a 6 km od městečka Alcudia. Letiště je vzdálené okolo 60 km.