cover

OTEL.CZ

Dovolená podle vašich představ

Destinace

Datum

Cena za osobu


3 zájezdů


Mapa Mallorca

Gran Fiesta
Baleárské ostrovy » Mallorca

Cena od 10 570 Kč

Nepřehlédnutelný hotel Gran Fiesta vás pohostí báječnou kuchyní a potěší příjemnou obsluhou. Díky poloze hned u pláže se skvěle hodí pro klasickou koupací dovolenou.

Hotel Gran Fiesta je situován přímo na promenádě v letovisku Playa de Palma, hned u pláže. Letiště je vzdálené asi 4 km, centrum hlavního města Palma 10 km. Hotel se nachází přímo v centru.

Mediodía
Baleárské ostrovy » Mallorca

Cena od 10 790 Kč

Hotel Mediodía je vhodným cílem pro milovníky bohatého nočního života a denního odpočinku na pláži. Jestliže rádi bydlíte v centru dění, tady jste správně.

Hotel Mediodía je situován asi 50 metrů od pláže a palmové promenády v letovisku El Arenal. Letiště je vzdálené cca 12 km, nákupní možnosti se nacházejí v bezprostředním okolí hotelu.

Globales Palmanova
Baleárské ostrovy » Mallorca

Cena od 16 480 Kč

Hotelový resort Globales Palmanova nabízí bohatý animační program a množství prostoru pro děti, proto se hodí zejména pro rodinnou dovolenou. Přítomnost konferenčních prostor a pokrytí wi-fi z něj ale dělá vhodné místo i pro služební cesty a obchodní setkání.

Hotel Globales Palmanova se nachází v letovisku Palmanova na jihozápadě Mallorky. Areál hotelu se rozkládá ve vzdálenosti cca 250 m od pláže a 300 m od centra. Mezinárodní letiště je vzdálené asi 25 km.