cover

OTEL.CZ

Dovolená podle vašich představ

Destinace

Datum

Cena za osobu


9 zájezdů


Mapa Mallorca

Manaus
Baleárské ostrovy » Mallorca

Cena od 8 950 Kč

Příjemný menší hotel Manaus si zamilují všichni ti, kteří dávají na své dovolené přednost klidu, ale zároveň chtějí být v docházkové vzdálenosti od centra dění. Potěší i přítomnost blízkého aquaparku.

Hotel Manaus se nachází v letovisku El Arenal, 50 metrů od centra a 600 metrů od pláže. Mezinárodní letiště je vzdálené 12 km.

ROC Continental Park
Baleárské ostrovy » Mallorca

Cena od 10 962 Kč

Příjemný hotel ROC Continental Park je vhodný jako ubytování pro ty, kteří to chtějí mít blízko na pláž, za jídlem i za výlety. Navíc si tu užijete skvělé all inclusive a jednu z nejkrásnějších baleárských pláží.

ROC Continental Park se nachází v oblasti Playa de Muro, v severní části španělského ostrova Mallorca, asi 65 km od letiště. V blízkosti této destinace se nachází přírodní park Albufera a přístav Alcudia.

Hotel Beverly Playa
Baleárské ostrovy » Mallorca

Cena od 11 390 Kč

Oblíbený hotel Beverly Playa se těší zájmu zejména díky své poloze přímo u pláže na okraji letoviska Paguera a také díky profesionálnímu přístupu zaměstnanců, kteří se snaží hostům pobyt co nejvíce zpříjemnit.

Hotel Beverly Playa se nachází na západním výběžku největšího španělského ostrova Mallorca, asi 33 km od letiště a 850 metrů od centra malého letoviska Paguera (Peguera).

Mediodía
Baleárské ostrovy » Mallorca

Cena od 12 490 Kč

Hotel Mediodía je vhodným cílem pro milovníky bohatého nočního života a denního odpočinku na pláži. Jestliže rádi bydlíte v centru dění, tady jste správně.

Hotel Mediodía je situován asi 50 metrů od pláže a palmové promenády v letovisku El Arenal. Letiště je vzdálené cca 12 km, nákupní možnosti se nacházejí v bezprostředním okolí hotelu.

H10 Blue Mar
Baleárské ostrovy » Mallorca

Cena od 17 198 Kč

Luxusní boutique hotel H10 Blue Mar je určený pouze pro dospělé (nad 16 let) a s oblibou ho vyhledávají manželské páry, podnikatelé a milovníci golfu. Vyhlášené golfové hřiště Andratx Golf totiž najdou pouhých pár kroků od hotelu.

Komplex H10 Blue Mar byl vybudován na okraji Camp de Mar, přes les od známějšího letoviska Paguera. Letiště Palma de Mallorca je odtud vzdálené asi 38 km.

Playa Esperanza
Baleárské ostrovy » Mallorca

Cena od 17 890 Kč

Elegantní hotel Playa Esperanza nabízí koupání u překrásné písečné pláže, cyklovyjížďky do blízkého přírodního parku a hlavně skvělé relaxační procedury ve zdejším spa a wellness centru.

Areál hotelu Playa Esperanza je situován na severním pobřeží Mallorky, asi 5 km od centra letoviska Can Picafort a 6 km od městečka Alcudia. Letiště je vzdálené okolo 60 km.

Gran Fiesta
Baleárské ostrovy » Mallorca

Cena od 18 690 Kč

Nepřehlédnutelný hotel Gran Fiesta vás pohostí báječnou kuchyní a potěší příjemnou obsluhou. Díky poloze hned u pláže se skvěle hodí pro klasickou koupací dovolenou.

Hotel Gran Fiesta je situován přímo na promenádě v letovisku Playa de Palma, hned u pláže. Letiště je vzdálené asi 4 km, centrum hlavního města Palma 10 km. Hotel se nachází přímo v centru.

Iberostar Albufera Park
Baleárské ostrovy » Mallorca

Cena od 19 725 Kč

Iberostar Albufera Park si zamilují nejen majitelé pejsků, pro které tu je nachystané kompletní vybavení, ale i milovníci procházek, překrásných pláží a kvalitních lázeňských služeb.

Komplex Iberostar Albufera Park sousedí se sesterským hotelem IA Playa a nachází se asi 65 km od letiště. Pláž se rozkládá hned před hotelem, do centra letoviska Alcudia je to cca 5 km.

Delfin Playa
Baleárské ostrovy » Mallorca

Cena od 20 590 Kč

Delfin Playa je nedávno zrekonstruovaný hotel řetězce Delfin, hodící se pro návštěvníky všech věkových kategorií. Skvělou dovolenou si v něm užijí hlavně ti, kteří rádi cestují, nakupují a chodí se bavit do restaurací a barů, kterých je v okolí hotelu spousta.

Hotel Delpfin Playa je situován pouhých pár desítek metrů od centra letoviska Palmanova na jihozápadě Mallorky. Cesta na letiště vzdálené cca 25 km zabere necelou půlhodinu. Dobré spojení po ostrově zajišťuje zdejší autobusová linka.