cover

OTEL.CZ

Dovolená podle vašich představ

Destinace

Datum

Cena za osobu


10 zájezdů


Mapa Mallorca

ROC Continental Park
Baleárské ostrovy » Mallorca

Cena od 10 990 Kč

Příjemný hotel ROC Continental Park je vhodný jako ubytování pro ty, kteří to chtějí mít blízko na pláž, za jídlem i za výlety. Navíc si tu užijete skvělé all inclusive a jednu z nejkrásnějších baleárských pláží.

ROC Continental Park se nachází v oblasti Playa de Muro, v severní části španělského ostrova Mallorca, asi 65 km od letiště. V blízkosti této destinace se nachází přírodní park Albufera a přístav Alcudia.

Manaus
Baleárské ostrovy » Mallorca

Cena od 11 090 Kč

Příjemný menší hotel Manaus si zamilují všichni ti, kteří dávají na své dovolené přednost klidu, ale zároveň chtějí být v docházkové vzdálenosti od centra dění. Potěší i přítomnost blízkého aquaparku.

Hotel Manaus se nachází v letovisku El Arenal, 50 metrů od centra a 600 metrů od pláže. Mezinárodní letiště je vzdálené 12 km.

Mediodía
Baleárské ostrovy » Mallorca

Cena od 11 790 Kč

Hotel Mediodía je vhodným cílem pro milovníky bohatého nočního života a denního odpočinku na pláži. Jestliže rádi bydlíte v centru dění, tady jste správně.

Hotel Mediodía je situován asi 50 metrů od pláže a palmové promenády v letovisku El Arenal. Letiště je vzdálené cca 12 km, nákupní možnosti se nacházejí v bezprostředním okolí hotelu.

Globales Palmanova
Baleárské ostrovy » Mallorca

Cena od 14 590 Kč

Hotelový resort Globales Palmanova nabízí bohatý animační program a množství prostoru pro děti, proto se hodí zejména pro rodinnou dovolenou. Přítomnost konferenčních prostor a pokrytí wi-fi z něj ale dělá vhodné místo i pro služební cesty a obchodní setkání.

Hotel Globales Palmanova se nachází v letovisku Palmanova na jihozápadě Mallorky. Areál hotelu se rozkládá ve vzdálenosti cca 250 m od pláže a 300 m od centra. Mezinárodní letiště je vzdálené asi 25 km.

Hotel Beverly Playa
Baleárské ostrovy » Mallorca

Cena od 15 390 Kč

Oblíbený hotel Beverly Playa se těší zájmu zejména díky své poloze přímo u pláže na okraji letoviska Paguera a také díky profesionálnímu přístupu zaměstnanců, kteří se snaží hostům pobyt co nejvíce zpříjemnit.

Hotel Beverly Playa se nachází na západním výběžku největšího španělského ostrova Mallorca, asi 33 km od letiště a 850 metrů od centra malého letoviska Paguera (Peguera).

Viva Bahia
Baleárské ostrovy » Mallorca

Cena od 15 560 Kč

Viva Bahia vyniká stejně jako ostatní hotely tohoto uznávaného řetězce kvalitou ubytování, pestrostí stravy i propracovaností animačních programů. Hodí se tak nejen pro vyznavače aktivní dovolené, ale i pro gurmány a milovníky kvalitního odpočinku.

Komplex Viva Bahia byl vybudován u překrásné písčité pláže Playa de Muro na severu Mallorky. Centra letovisek Alcudia a Can Picafort jsou vzdálená 6 km, resp. 4 km. Cesta k mezinárodnímu letišti je dlouhá cca 65 km.

Gran Fiesta
Baleárské ostrovy » Mallorca

Cena od 17 010 Kč

Nepřehlédnutelný hotel Gran Fiesta vás pohostí báječnou kuchyní a potěší příjemnou obsluhou. Díky poloze hned u pláže se skvěle hodí pro klasickou koupací dovolenou.

Hotel Gran Fiesta je situován přímo na promenádě v letovisku Playa de Palma, hned u pláže. Letiště je vzdálené asi 4 km, centrum hlavního města Palma 10 km. Hotel se nachází přímo v centru.

Playa Esperanza
Baleárské ostrovy » Mallorca

Cena od 17 090 Kč

Elegantní hotel Playa Esperanza nabízí koupání u překrásné písečné pláže, cyklovyjížďky do blízkého přírodního parku a hlavně skvělé relaxační procedury ve zdejším spa a wellness centru.

Areál hotelu Playa Esperanza je situován na severním pobřeží Mallorky, asi 5 km od centra letoviska Can Picafort a 6 km od městečka Alcudia. Letiště je vzdálené okolo 60 km.

H10 Blue Mar
Baleárské ostrovy » Mallorca

Cena od 17 290 Kč

Luxusní boutique hotel H10 Blue Mar je určený pouze pro dospělé (nad 16 let) a s oblibou ho vyhledávají manželské páry, podnikatelé a milovníci golfu. Vyhlášené golfové hřiště Andratx Golf totiž najdou pouhých pár kroků od hotelu.

Komplex H10 Blue Mar byl vybudován na okraji Camp de Mar, přes les od známějšího letoviska Paguera. Letiště Palma de Mallorca je odtud vzdálené asi 38 km.

Iberostar Albufera Park
Baleárské ostrovy » Mallorca

Cena od 18 078 Kč

Iberostar Albufera Park si zamilují nejen majitelé pejsků, pro které tu je nachystané kompletní vybavení, ale i milovníci procházek, překrásných pláží a kvalitních lázeňských služeb.

Komplex Iberostar Albufera Park sousedí se sesterským hotelem IA Playa a nachází se asi 65 km od letiště. Pláž se rozkládá hned před hotelem, do centra letoviska Alcudia je to cca 5 km.