cover

OTEL.CZ

Dovolená podle vašich představ

Destinace

Datum

Cena za osobu


3 zájezdů


Mapa Menorca

Beach Club
Baleárské ostrovy » Menorca

Cena od 15 290 Kč

Krásné ubytování v klidné lokalitě nabízí nejen rodinám s dětmi hotel Beach Club. Děti si tu užijí příjemný pobyt v miniklubu, na hřišti či v bazénu se skluzavkami, rodiče zase ocení nádhernou pláž Arenal Son Saura a blízkost přírody.

Hotelový komplex Beach Club je situován na severu ostrova Menorca, na útesu nad klidnou zátokou a překrásnou pláží. Hlavní město Mahon je vzdálené cca 25 km, nejbližší obchody a restaurace už 500 metrů.

Globales Lord Nelson
Baleárské ostrovy » Menorca

Cena od 16 630 Kč

Nepřehlédnutelný hotel Globales Lord Nelson zajistí svým hostům příjemné ubytování a ničím nerušený odpočinek - je totiž určený jen pro návštěvníky starší 18 let. Jeho hlavní předností je skvělá poloha, vybízející k poznávání krás Menorky.

Hotel Globales se nachází v městečku Santo Tomas, asi 50 metrů od pláže. V blízkosti hotelu najdete množství útulných restaurací, od hlavního města vás dělí cca 25 km.

Sol Falco
Baleárské ostrovy » Menorca

Cena od 22 080 Kč

Hotel Sol Falco je ideálním místem pro příjemně strávenou rodinnou dovolenou. V blízkosti hotelu je situováno jak městské centrum, tak nádherná pláž a působivá příroda, takže tu poznáte Menorku ze všech možných stran.

Areál hotelu Sol Falco je situován asi 250 metrů od pobřeží, 40 km od letiště a 10 km od městečka Ciutadella.