cover

OTEL.CZ

Dovolená podle vašich představ

Destinace

Datum

Cena za osobu


31 zájezdů


Mapa Rhodos

Hotel Irene Palace
Rhodos » Kolymbia

Cena od 8 490 Kč

Irene Palace je oblíbený hotel pro celou rodinu. Děti si tu vyhrají nejen v dětském klubu, ale i v mini zoologické zahradě, dospělí si zase užijí široké možnosti sportovních aktivit i blízké golfové hřiště.

Hotel Irene Palace je situován v severní části letoviska Kolymbia, asi 200 metrů od centra a pouhé 3 km od známého golfového hřiště Afandou. Letiště je vzdálené asi 27 km, Rhodos Town 25 km.

Hotel Lardos Bay
Rhodos » Lardos

Cena od 10 980 Kč

V hotelu Lardos Bay si užijete přátelskou atmosféru a chutnou řeckou i mezinárodní kuchyni. Hotel se nachází v klidné lokalitě stranou od ostatních areálů, takže se hodí zejména pro vyznavače ničím nerušené dovolené.

Areál hotelu Lardos Bay je situován ve stejnojmenném zálivu, asi 200 metrů od pobřeží a 1,5 km od centra městečka Lardos. Mezinárodní letiště je vzdálené zhruba 60 km.

Hotel Lutania Beach
Rhodos » Kolymbia

Cena od 11 390 Kč

K hlavním přednostem čtyřhvězdičkového hotelu Lutania Beach patří nádherné okolí, dlouhá pláž přímo v areálu a skvělý all inclusive servis. Dobře se tu zabaví děti i dospělí.

Hotel Lutania Beach byl vybudován pouhých 400 metrů od centra letoviska Kolymbia, přímo u pláže Kolymbia beach. Od města Rhodos i od Lindosu se známou akropolí dělí hotel vzdálenost 25 km. Letiště je vzdáleno 27 km.

Hotel Sunshine Rhodos
Rhodos » Ialyssos

Cena od 11 390 Kč

Moderní hotelový komplex Club Calimera Sunshine Rhodes poskytuje prostorné a stylové ubytování, množství bazénů, vlastní pláž i skvělou kuchyni. Hodí se nejen pro rodiny s dětmi, ale pro všechny, kteří chtějí strávit aktivní dovolenou v krásném přírodním prostředí.

Hotel Sunshine Rhodes najdete pouhý kousek od centra letoviska Ialyssos (cca 700 metrů), jen pár kroků od nejbližších obchodů a restaurací a 10 km od letiště. Rhodos Town se nachází 7 km od hotelu.

Hotel Evi
Rhodos » Faliraki

Cena od 11 590 Kč

Hotel Evi nabízí příjemné a jednoduché ubytování blízko centra letoviska Faliraki, ale přesto v poměrně klidném prostředí. Kromě pěkné zahrady nabízí hotel bazén na osvěžení a bohatý all inclusive servis, zahrnující sendviče a zmrzlinu.

Evi hotel se nachází v letovisku Faliraki, asi 800 metrů od pobřeží. Historické město Rhodos Town s krásným starobylým centrem je vzdálené zhruba 12 km, letiště najdete asi 20 km od hotelu.

Hotel Princess Flora
Rhodos » Kalithea

Cena od 11 650 Kč

Princess Flora je příjemný rodinný hotel, který dobře vyhovuje méně náročným klientům a rodinám s dětmi. Pokud chcete hlavně cestovat a poznávat krásy ostrova, je pro vás ideálním útočištěm, zvlášť když si zvolíte stravování formou polopenze.

Hotel Princess Flora leží na severovýchodě ostrova Rhodos, v letovisku Kalithea. Hlavní město ostrova je vzdálené pouhé 3 km, letiště leží ve vzdálenosti 18 km. Pláž se nachází přes silnici od hotelu.

Hotel Happy Days
Rhodos » Theologos

Cena od 11 890 Kč

Happy Days je příjemný hotel pro celou rodinu, který by si měli vybrat hlavně všichni milovníci cyklistiky a pěších výletů. Hotel totiž nabízí nejen půjčovnu kol, ale také předem připravené exkurze, které vedou zkušení průvodci a díky kterým můžete poznat celý ostrov.

Hotel Happy Days se nachází v letovisku Theologos na severu ostrova Rhodos, asi 1,5 km od centra a 4 km od letiště.

Hotel Amphitryon
Rhodos » Rodos town

Cena od 11 900 Kč

Amphitryon je jediný boutique hotel v centru hlavního města Rhodos Town. Poskytuje pěkné zázemí i kvalitní kuchyni v podobě polopenze, navíc je nekuřácký.

Hotel Amphitryon je situován v severní části města, hned vedle krásného rozlehlého parku a pouhých 200 metrů od historického jádra. Mezinárodní letiště Diagoras leží ve vzdálenosti asi 15 km.

Hotel Marathon
Rhodos » Kolymbia

Cena od 11 990 Kč

Velkou předností hotelu Marathon je jeho umístění. Díky ideální poloze kousek od centra Kolymbie tu je klid, přitom to ale máte jen kousek za zábavou i nakupováním.

Ve vzdálenosti pouhých 7 km od hotelu se nachází vyhlášené golfové hřiště Afandou, autobus do hlavního města Rhodos Town (20 km) staví každou půlhodinu přímo před hotelem. Pro poznávání Rhodosu si těžko můžete najít lepší základnu.

Hotel Rainbow
Rhodos » Rodos town

Cena od 11 990 Kč

Hotel Rainbow je jednoduše zařízený a hodí se hlavně pro mladé nenáročné cestovatele, kteří chtějí poznávat ostrov a mít přitom blízko hotelu možnosti nákupů i zábavy.

Rainbow hotel se nachází ve východní části hlavního města Rhodos Town, asi 500 metrů od oblázkové městské pláže a 1 km od historického centra. Letiště je vzdálené zhruba 20 km od hotelu.