cover

OTEL.CZ

Dovolená podle vašich představ

Destinace

Datum

Cena za osobu


17 zájezdů


Mapa Rhodos

Hotel Evi
Rhodos » Faliraki

Cena od 9 790 Kč

Hotel Evi nabízí příjemné a jednoduché ubytování blízko centra letoviska Faliraki, ale přesto v poměrně klidném prostředí. Kromě pěkné zahrady nabízí hotel bazén na osvěžení a bohatý all inclusive servis, zahrnující sendviče a zmrzlinu.

Evi hotel se nachází v letovisku Faliraki, asi 800 metrů od pobřeží. Historické město Rhodos Town s krásným starobylým centrem je vzdálené zhruba 12 km, letiště najdete asi 20 km od hotelu.

Hotel Lardos Bay
Rhodos » Lardos

Cena od 10 390 Kč

V hotelu Lardos Bay si užijete přátelskou atmosféru a chutnou řeckou i mezinárodní kuchyni. Hotel se nachází v klidné lokalitě stranou od ostatních areálů, takže se hodí zejména pro vyznavače ničím nerušené dovolené.

Areál hotelu Lardos Bay je situován ve stejnojmenném zálivu, asi 200 metrů od pobřeží a 1,5 km od centra městečka Lardos. Mezinárodní letiště je vzdálené zhruba 60 km.

Hotel Venezia Resort
Rhodos » Faliraki

Cena od 10 590 Kč

Venezia Resort je příjemný hotel, který si nehraje na falešnou monumentalitu, ale nabízí hostům útulné ubytování a kvalitní servis. Hotel se nachází dále od pláže, ale zato to je odsud kousek do živého centra letoviska Faliraki.

Hotel Venezia resort je situován v letovisku Faliraki na východě ostrova, směrem do vnitrozemí, asi 1 km od pláže, 17 km od letiště a 13 km od Rhodos Townu.

Hotel Marathon
Rhodos » Kolymbia

Cena od 10 750 Kč

Velkou předností hotelu Marathon je jeho umístění. Díky ideální poloze kousek od centra Kolymbie tu je klid, přitom to ale máte jen kousek za zábavou i nakupováním.

Ve vzdálenosti pouhých 7 km od hotelu se nachází vyhlášené golfové hřiště Afandou, autobus do hlavního města Rhodos Town (20 km) staví každou půlhodinu přímo před hotelem. Pro poznávání Rhodosu si těžko můžete najít lepší základnu.

Hotel Blue Horizon
Rhodos » Ialyssos

Cena od 10 790 Kč

Pro všechny, kteří chtějí mít během své dovolené na Rhodosu moře na dosah ruky a k tomu ty nejlepší vlny na surfování a kitesurfing je tu hotel Blue Horizon. Kromě příjemné pláže s profesionálními školami surfingu nabízí také prostornou zahradu a půjčovnu aut pro pořádání výletů do vnitrozemí.

Hotel Blue Horizon je situován na severní pobřeží řeckého ostrova Rhodos, asi 8 km od hlavního města Rhodos Town a 7 km od letiště. Centrum letoviska Ialyssos je vzdálené cca 1 km.

Hotel Lutania Beach
Rhodos » Kolymbia

Cena od 10 850 Kč

K hlavním přednostem čtyřhvězdičkového hotelu Lutania Beach patří nádherné okolí, dlouhá pláž přímo v areálu a skvělý all inclusive servis. Dobře se tu zabaví děti i dospělí.

Hotel Lutania Beach byl vybudován pouhých 400 metrů od centra letoviska Kolymbia, přímo u pláže Kolymbia beach. Od města Rhodos i od Lindosu se známou akropolí dělí hotel vzdálenost 25 km. Letiště je vzdáleno 27 km.

Hotel Fantasy
Rhodos » Kolymbia

Cena od 11 090 Kč

Hotel Fantasy nabízí střízlivé, jednoduché a přitom vkusné ubytování v letovisku Kolymbia. Hodí se pro rodiny s dětmi, pro starší páry i pro skupiny přátel. Díky příjemnému bazénu na nádvoří se tu můžete kdykoli zchladit, pokud se rozhodnete vykoupat v moři, máte možnost využít hotelovou dopravu.

Fantasy hotel je situován do klidné severní části letoviska Kolymbia na severovýchodě Rhodosu. Letiště je vzdálené asi 28 km, centrum hlavního města leží zhruba o tři kilometry blíže.

Hotel Golden Odyssey
Rhodos » Kolymbia

Cena od 11 550 Kč

Komplex Golden Odyssey nabízí příjemné ubytování v rozlehlé zahradě s fontánami a bazénem. Delší vzdálenost na pláž vám vynahradí zdejší kuchyně, která je vyhlášená.

Golden Odyssey hotel se nachází zhruba půl kilometru od centra letoviska Kolymbie, ve kterém si můžete užít nákupy i bujarý noční život. Do centra hlavního města je to odsud 25 km a na letiště asi 30 km.

Hotel Irene Palace
Rhodos » Kolymbia

Cena od 11 750 Kč

Irene Palace je oblíbený hotel pro celou rodinu. Děti si tu vyhrají nejen v dětském klubu, ale i v mini zoologické zahradě, dospělí si zase užijí široké možnosti sportovních aktivit i blízké golfové hřiště.

Hotel Irene Palace je situován v severní části letoviska Kolymbia, asi 200 metrů od centra a pouhé 3 km od známého golfového hřiště Afandou. Letiště je vzdálené asi 27 km, Rhodos Town 25 km.

Hotel Aelia Resort
Rhodos » Afandou

Cena od 11 750 Kč

Aelia Resort je jednoduchý hotelový komplex na východním pobřeží Rhodosu. Užijete si tu klid v prostorných bungalovech v krásné zahradě a můžete odsud vyrážet na výlety po celém ostrově.

Areál Aelia Resortu se nachází asi 3 km od centra známého letoviska Afandou, 22 km od hlavního města Rhodos Town a 25 km od mezinárodního letiště, situovaného na severozápadě ostrova.