cover

OTEL.CZ

Dovolená podle vašich představ

Destinace

Datum

Cena za osobu


33 zájezdů


Mapa Rhodos

Hotel Evi
Rhodos » Faliraki

Cena od 7 990 Kč

Hotel Evi nabízí příjemné a jednoduché ubytování blízko centra letoviska Faliraki, ale přesto v poměrně klidném prostředí. Kromě pěkné zahrady nabízí hotel bazén na osvěžení a bohatý all inclusive servis, zahrnující sendviče a zmrzlinu.

Evi hotel se nachází v letovisku Faliraki, asi 800 metrů od pobřeží. Historické město Rhodos Town s krásným starobylým centrem je vzdálené zhruba 12 km, letiště najdete asi 20 km od hotelu.

Hotel Venezia Resort
Rhodos » Faliraki

Cena od 8 490 Kč

Venezia Resort je příjemný hotel, který si nehraje na falešnou monumentalitu, ale nabízí hostům útulné ubytování a kvalitní servis. Hotel se nachází dále od pláže, ale zato to je odsud kousek do živého centra letoviska Faliraki.

Hotel Venezia resort je situován v letovisku Faliraki na východě ostrova, směrem do vnitrozemí, asi 1 km od pláže, 17 km od letiště a 13 km od Rhodos Townu.

Hotel Memphis Beach
Rhodos » Kolymbia

Cena od 8 990 Kč

Hotel Memphis Beach by si měli vybrat ti návštěvníci, kteří by rádi svůj čas podělili mezi cestování po Rhodosu a odpočinek/aktivity v hotelu. Hotel nabízí řadu volnočasového vyžití, zároveň je ale výborně situován, takže přímo svádí k cestování po ostrově.

Memphis Beach hotel leží na severovýchodě Rhodosu, v klidnější části letoviska Kolymbia. Za nákupy a zábavou to odsud máte jen pár desítek metrů. Letiště je vzdálené asi 30 km, hlavní město Rhodos Town přibližně 20 km.

Hotel Aelia Resort
Rhodos » Afandou

Cena od 10 750 Kč

Aelia Resort je jednoduchý hotelový komplex na východním pobřeží Rhodosu. Užijete si tu klid v prostorných bungalovech v krásné zahradě a můžete odsud vyrážet na výlety po celém ostrově.

Areál Aelia Resortu se nachází asi 3 km od centra známého letoviska Afandou, 22 km od hlavního města Rhodos Town a 25 km od mezinárodního letiště, situovaného na severozápadě ostrova.

Hotel Happy Days
Rhodos » Theologos

Cena od 10 850 Kč

Happy Days je příjemný hotel pro celou rodinu, který by si měli vybrat hlavně všichni milovníci cyklistiky a pěších výletů. Hotel totiž nabízí nejen půjčovnu kol, ale také předem připravené exkurze, které vedou zkušení průvodci a díky kterým můžete poznat celý ostrov.

Hotel Happy Days se nachází v letovisku Theologos na severu ostrova Rhodos, asi 1,5 km od centra a 4 km od letiště.

Hotel Marathon
Rhodos » Kolymbia

Cena od 10 950 Kč

Velkou předností hotelu Marathon je jeho umístění. Díky ideální poloze kousek od centra Kolymbie tu je klid, přitom to ale máte jen kousek za zábavou i nakupováním.

Ve vzdálenosti pouhých 7 km od hotelu se nachází vyhlášené golfové hřiště Afandou, autobus do hlavního města Rhodos Town (20 km) staví každou půlhodinu přímo před hotelem. Pro poznávání Rhodosu si těžko můžete najít lepší základnu.

Hotel Lutania Beach
Rhodos » Kolymbia

Cena od 11 190 Kč

K hlavním přednostem čtyřhvězdičkového hotelu Lutania Beach patří nádherné okolí, dlouhá pláž přímo v areálu a skvělý all inclusive servis. Dobře se tu zabaví děti i dospělí.

Hotel Lutania Beach byl vybudován pouhých 400 metrů od centra letoviska Kolymbia, přímo u pláže Kolymbia beach. Od města Rhodos i od Lindosu se známou akropolí dělí hotel vzdálenost 25 km. Letiště je vzdáleno 27 km.

Hotel Fantasy
Rhodos » Kolymbia

Cena od 11 650 Kč

Hotel Fantasy nabízí střízlivé, jednoduché a přitom vkusné ubytování v letovisku Kolymbia. Hodí se pro rodiny s dětmi, pro starší páry i pro skupiny přátel. Díky příjemnému bazénu na nádvoří se tu můžete kdykoli zchladit, pokud se rozhodnete vykoupat v moři, máte možnost využít hotelovou dopravu.

Fantasy hotel je situován do klidné severní části letoviska Kolymbia na severovýchodě Rhodosu. Letiště je vzdálené asi 28 km, centrum hlavního města leží zhruba o tři kilometry blíže.

Hotel Mitsis Petit Palais
Rhodos » Rodos town

Cena od 11 690 Kč

Mitsis Petit Palais je nově rekonstruovaný hotel v centru hlavního města Rhodos Town, ideální zejména pro ty, kteří chtějí mít co nejblíže množství restaurací, obchodů, barů a celkově rušného společenského i nočního života. Po příjemné promenádě se dostanete po 150 metrech na pláž.

Hotel Mitsis Petit Palais byl vybudován asi 500 metrů od přístavu Madraki a 700 metrů od starého města. Cesta z letiště vzdáleného zhruba 15 km vám zabere necelou půlhodinu.

Hotel Golden Odyssey
Rhodos » Kolymbia

Cena od 11 850 Kč

Komplex Golden Odyssey nabízí příjemné ubytování v rozlehlé zahradě s fontánami a bazénem. Delší vzdálenost na pláž vám vynahradí zdejší kuchyně, která je vyhlášená.

Golden Odyssey hotel se nachází zhruba půl kilometru od centra letoviska Kolymbie, ve kterém si můžete užít nákupy i bujarý noční život. Do centra hlavního města je to odsud 25 km a na letiště asi 30 km.