cover

OTEL.CZ

Dovolená podle vašich představ

Destinace

Datum

Cena za osobu


32 zájezdů


Mapa Rhodos

Hotel Princess Flora
Rhodos » Kalithea

Cena od 10 754 Kč

Princess Flora je příjemný rodinný hotel, který dobře vyhovuje méně náročným klientům a rodinám s dětmi. Pokud chcete hlavně cestovat a poznávat krásy ostrova, je pro vás ideálním útočištěm, zvlášť když si zvolíte stravování formou polopenze.

Hotel Princess Flora leží na severovýchodě ostrova Rhodos, v letovisku Kalithea. Hlavní město ostrova je vzdálené pouhé 3 km, letiště leží ve vzdálenosti 18 km. Pláž se nachází přes silnici od hotelu.

Hotel Fantasy
Rhodos » Kolymbia

Cena od 12 090 Kč

Hotel Fantasy nabízí střízlivé, jednoduché a přitom vkusné ubytování v letovisku Kolymbia. Hodí se pro rodiny s dětmi, pro starší páry i pro skupiny přátel. Díky příjemnému bazénu na nádvoří se tu můžete kdykoli zchladit, pokud se rozhodnete vykoupat v moři, máte možnost využít hotelovou dopravu.

Fantasy hotel je situován do klidné severní části letoviska Kolymbia na severovýchodě Rhodosu. Letiště je vzdálené asi 28 km, centrum hlavního města leží zhruba o tři kilometry blíže.

Hotel Happy Days
Rhodos » Theologos

Cena od 12 350 Kč

Happy Days je příjemný hotel pro celou rodinu, který by si měli vybrat hlavně všichni milovníci cyklistiky a pěších výletů. Hotel totiž nabízí nejen půjčovnu kol, ale také předem připravené exkurze, které vedou zkušení průvodci a díky kterým můžete poznat celý ostrov.

Hotel Happy Days se nachází v letovisku Theologos na severu ostrova Rhodos, asi 1,5 km od centra a 4 km od letiště.

Hotel Venezia Resort
Rhodos » Faliraki

Cena od 12 790 Kč

Venezia Resort je příjemný hotel, který si nehraje na falešnou monumentalitu, ale nabízí hostům útulné ubytování a kvalitní servis. Hotel se nachází dále od pláže, ale zato to je odsud kousek do živého centra letoviska Faliraki.

Hotel Venezia resort je situován v letovisku Faliraki na východě ostrova, směrem do vnitrozemí, asi 1 km od pláže, 17 km od letiště a 13 km od Rhodos Townu.

Hotel Evi
Rhodos » Faliraki

Cena od 12 790 Kč

Hotel Evi nabízí příjemné a jednoduché ubytování blízko centra letoviska Faliraki, ale přesto v poměrně klidném prostředí. Kromě pěkné zahrady nabízí hotel bazén na osvěžení a bohatý all inclusive servis, zahrnující sendviče a zmrzlinu.

Evi hotel se nachází v letovisku Faliraki, asi 800 metrů od pobřeží. Historické město Rhodos Town s krásným starobylým centrem je vzdálené zhruba 12 km, letiště najdete asi 20 km od hotelu.

Hotel Marathon
Rhodos » Kolymbia

Cena od 12 890 Kč

Velkou předností hotelu Marathon je jeho umístění. Díky ideální poloze kousek od centra Kolymbie tu je klid, přitom to ale máte jen kousek za zábavou i nakupováním.

Ve vzdálenosti pouhých 7 km od hotelu se nachází vyhlášené golfové hřiště Afandou, autobus do hlavního města Rhodos Town (20 km) staví každou půlhodinu přímo před hotelem. Pro poznávání Rhodosu si těžko můžete najít lepší základnu.

Hotel Blue Horizon
Rhodos » Ialyssos

Cena od 13 590 Kč

Pro všechny, kteří chtějí mít během své dovolené na Rhodosu moře na dosah ruky a k tomu ty nejlepší vlny na surfování a kitesurfing je tu hotel Blue Horizon. Kromě příjemné pláže s profesionálními školami surfingu nabízí také prostornou zahradu a půjčovnu aut pro pořádání výletů do vnitrozemí.

Hotel Blue Horizon je situován na severní pobřeží řeckého ostrova Rhodos, asi 8 km od hlavního města Rhodos Town a 7 km od letiště. Centrum letoviska Ialyssos je vzdálené cca 1 km.

Hotel Aelia Resort
Rhodos » Afandou

Cena od 13 750 Kč

Aelia Resort je jednoduchý hotelový komplex na východním pobřeží Rhodosu. Užijete si tu klid v prostorných bungalovech v krásné zahradě a můžete odsud vyrážet na výlety po celém ostrově.

Areál Aelia Resortu se nachází asi 3 km od centra známého letoviska Afandou, 22 km od hlavního města Rhodos Town a 25 km od mezinárodního letiště, situovaného na severozápadě ostrova.

Hotel Golden Odyssey
Rhodos » Kolymbia

Cena od 13 790 Kč

Komplex Golden Odyssey nabízí příjemné ubytování v rozlehlé zahradě s fontánami a bazénem. Delší vzdálenost na pláž vám vynahradí zdejší kuchyně, která je vyhlášená.

Golden Odyssey hotel se nachází zhruba půl kilometru od centra letoviska Kolymbie, ve kterém si můžete užít nákupy i bujarý noční život. Do centra hlavního města je to odsud 25 km a na letiště asi 30 km.

Hotel Lutania Beach
Rhodos » Kolymbia

Cena od 13 850 Kč

K hlavním přednostem čtyřhvězdičkového hotelu Lutania Beach patří nádherné okolí, dlouhá pláž přímo v areálu a skvělý all inclusive servis. Dobře se tu zabaví děti i dospělí.

Hotel Lutania Beach byl vybudován pouhých 400 metrů od centra letoviska Kolymbia, přímo u pláže Kolymbia beach. Od města Rhodos i od Lindosu se známou akropolí dělí hotel vzdálenost 25 km. Letiště je vzdáleno 27 km.