cover

OTEL.CZ

Dovolená podle vašich představ

Destinace

Datum

Cena za osobu


33 zájezdů


Mapa Rhodos

Hotel Aelia Resort
Rhodos » Afandou

Cena od 5 990 Kč

Aelia Resort je jednoduchý hotelový komplex na východním pobřeží Rhodosu. Užijete si tu klid v prostorných bungalovech v krásné zahradě a můžete odsud vyrážet na výlety po celém ostrově.

Areál Aelia Resortu se nachází asi 3 km od centra známého letoviska Afandou, 22 km od hlavního města Rhodos Town a 25 km od mezinárodního letiště, situovaného na severozápadě ostrova.

Hotel Marathon
Rhodos » Kolymbia

Cena od 6 490 Kč

Velkou předností hotelu Marathon je jeho umístění. Díky ideální poloze kousek od centra Kolymbie tu je klid, přitom to ale máte jen kousek za zábavou i nakupováním.

Ve vzdálenosti pouhých 7 km od hotelu se nachází vyhlášené golfové hřiště Afandou, autobus do hlavního města Rhodos Town (20 km) staví každou půlhodinu přímo před hotelem. Pro poznávání Rhodosu si těžko můžete najít lepší základnu.

Hotel Princess Flora
Rhodos » Kalithea

Cena od 6 990 Kč

Princess Flora je příjemný rodinný hotel, který dobře vyhovuje méně náročným klientům a rodinám s dětmi. Pokud chcete hlavně cestovat a poznávat krásy ostrova, je pro vás ideálním útočištěm, zvlášť když si zvolíte stravování formou polopenze.

Hotel Princess Flora leží na severovýchodě ostrova Rhodos, v letovisku Kalithea. Hlavní město ostrova je vzdálené pouhé 3 km, letiště leží ve vzdálenosti 18 km. Pláž se nachází přes silnici od hotelu.

Hotel Irene Palace
Rhodos » Kolymbia

Cena od 6 990 Kč

Irene Palace je oblíbený hotel pro celou rodinu. Děti si tu vyhrají nejen v dětském klubu, ale i v mini zoologické zahradě, dospělí si zase užijí široké možnosti sportovních aktivit i blízké golfové hřiště.

Hotel Irene Palace je situován v severní části letoviska Kolymbia, asi 200 metrů od centra a pouhé 3 km od známého golfového hřiště Afandou. Letiště je vzdálené asi 27 km, Rhodos Town 25 km.

Hotel Evi
Rhodos » Faliraki

Cena od 6 990 Kč

Hotel Evi nabízí příjemné a jednoduché ubytování blízko centra letoviska Faliraki, ale přesto v poměrně klidném prostředí. Kromě pěkné zahrady nabízí hotel bazén na osvěžení a bohatý all inclusive servis, zahrnující sendviče a zmrzlinu.

Evi hotel se nachází v letovisku Faliraki, asi 800 metrů od pobřeží. Historické město Rhodos Town s krásným starobylým centrem je vzdálené zhruba 12 km, letiště najdete asi 20 km od hotelu.

Hotel Lutania Beach
Rhodos » Kolymbia

Cena od 7 490 Kč

K hlavním přednostem čtyřhvězdičkového hotelu Lutania Beach patří nádherné okolí, dlouhá pláž přímo v areálu a skvělý all inclusive servis. Dobře se tu zabaví děti i dospělí.

Hotel Lutania Beach byl vybudován pouhých 400 metrů od centra letoviska Kolymbia, přímo u pláže Kolymbia beach. Od města Rhodos i od Lindosu se známou akropolí dělí hotel vzdálenost 25 km. Letiště je vzdáleno 27 km.

Hotel Happy Days
Rhodos » Theologos

Cena od 8 690 Kč

Happy Days je příjemný hotel pro celou rodinu, který by si měli vybrat hlavně všichni milovníci cyklistiky a pěších výletů. Hotel totiž nabízí nejen půjčovnu kol, ale také předem připravené exkurze, které vedou zkušení průvodci a díky kterým můžete poznat celý ostrov.

Hotel Happy Days se nachází v letovisku Theologos na severu ostrova Rhodos, asi 1,5 km od centra a 4 km od letiště.

Hotel Rainbow
Rhodos » Rodos town

Cena od 8 690 Kč

Hotel Rainbow je jednoduše zařízený a hodí se hlavně pro mladé nenáročné cestovatele, kteří chtějí poznávat ostrov a mít přitom blízko hotelu možnosti nákupů i zábavy.

Rainbow hotel se nachází ve východní části hlavního města Rhodos Town, asi 500 metrů od oblázkové městské pláže a 1 km od historického centra. Letiště je vzdálené zhruba 20 km od hotelu.

Hotel Venezia Resort
Rhodos » Faliraki

Cena od 8 950 Kč

Venezia Resort je příjemný hotel, který si nehraje na falešnou monumentalitu, ale nabízí hostům útulné ubytování a kvalitní servis. Hotel se nachází dále od pláže, ale zato to je odsud kousek do živého centra letoviska Faliraki.

Hotel Venezia resort je situován v letovisku Faliraki na východě ostrova, směrem do vnitrozemí, asi 1 km od pláže, 17 km od letiště a 13 km od Rhodos Townu.

Hotel Golden Odyssey
Rhodos » Kolymbia

Cena od 8 990 Kč

Komplex Golden Odyssey nabízí příjemné ubytování v rozlehlé zahradě s fontánami a bazénem. Delší vzdálenost na pláž vám vynahradí zdejší kuchyně, která je vyhlášená.

Golden Odyssey hotel se nachází zhruba půl kilometru od centra letoviska Kolymbie, ve kterém si můžete užít nákupy i bujarý noční život. Do centra hlavního města je to odsud 25 km a na letiště asi 30 km.