cover

OTEL.CZ

Dovolená podle vašich představ

Destinace

Datum

Cena za osobu


26 zájezdů


Mapa Rhodos

Hotel Happy Days
Rhodos » Theologos

Cena od 9 680 Kč

Happy Days je příjemný hotel pro celou rodinu, který by si měli vybrat hlavně všichni milovníci cyklistiky a pěších výletů. Hotel totiž nabízí nejen půjčovnu kol, ale také předem připravené exkurze, které vedou zkušení průvodci a díky kterým můžete poznat celý ostrov.

Hotel Happy Days se nachází v letovisku Theologos na severu ostrova Rhodos, asi 1,5 km od centra a 4 km od letiště.

Hotel Blue Horizon
Rhodos » Ialyssos

Cena od 10 250 Kč

Pro všechny, kteří chtějí mít během své dovolené na Rhodosu moře na dosah ruky a k tomu ty nejlepší vlny na surfování a kitesurfing je tu hotel Blue Horizon. Kromě příjemné pláže s profesionálními školami surfingu nabízí také prostornou zahradu a půjčovnu aut pro pořádání výletů do vnitrozemí.

Hotel Blue Horizon je situován na severní pobřeží řeckého ostrova Rhodos, asi 8 km od hlavního města Rhodos Town a 7 km od letiště. Centrum letoviska Ialyssos je vzdálené cca 1 km.

Hotel Rainbow
Rhodos » Rodos town

Cena od 10 680 Kč

Hotel Rainbow je jednoduše zařízený a hodí se hlavně pro mladé nenáročné cestovatele, kteří chtějí poznávat ostrov a mít přitom blízko hotelu možnosti nákupů i zábavy.

Rainbow hotel se nachází ve východní části hlavního města Rhodos Town, asi 500 metrů od oblázkové městské pláže a 1 km od historického centra. Letiště je vzdálené zhruba 20 km od hotelu.

Hotel Princess Flora
Rhodos » Kalithea

Cena od 10 890 Kč

Princess Flora je příjemný rodinný hotel, který dobře vyhovuje méně náročným klientům a rodinám s dětmi. Pokud chcete hlavně cestovat a poznávat krásy ostrova, je pro vás ideálním útočištěm, zvlášť když si zvolíte stravování formou polopenze.

Hotel Princess Flora leží na severovýchodě ostrova Rhodos, v letovisku Kalithea. Hlavní město ostrova je vzdálené pouhé 3 km, letiště leží ve vzdálenosti 18 km. Pláž se nachází přes silnici od hotelu.

Hotel Evi
Rhodos » Faliraki

Cena od 11 050 Kč

Hotel Evi nabízí příjemné a jednoduché ubytování blízko centra letoviska Faliraki, ale přesto v poměrně klidném prostředí. Kromě pěkné zahrady nabízí hotel bazén na osvěžení a bohatý all inclusive servis, zahrnující sendviče a zmrzlinu.

Evi hotel se nachází v letovisku Faliraki, asi 800 metrů od pobřeží. Historické město Rhodos Town s krásným starobylým centrem je vzdálené zhruba 12 km, letiště najdete asi 20 km od hotelu.

Hotel Venezia Resort
Rhodos » Faliraki

Cena od 11 160 Kč

Venezia Resort je příjemný hotel, který si nehraje na falešnou monumentalitu, ale nabízí hostům útulné ubytování a kvalitní servis. Hotel se nachází dále od pláže, ale zato to je odsud kousek do živého centra letoviska Faliraki.

Hotel Venezia resort je situován v letovisku Faliraki na východě ostrova, směrem do vnitrozemí, asi 1 km od pláže, 17 km od letiště a 13 km od Rhodos Townu.

Hotel Fantasy
Rhodos » Kolymbia

Cena od 11 290 Kč

Hotel Fantasy nabízí střízlivé, jednoduché a přitom vkusné ubytování v letovisku Kolymbia. Hodí se pro rodiny s dětmi, pro starší páry i pro skupiny přátel. Díky příjemnému bazénu na nádvoří se tu můžete kdykoli zchladit, pokud se rozhodnete vykoupat v moři, máte možnost využít hotelovou dopravu.

Fantasy hotel je situován do klidné severní části letoviska Kolymbia na severovýchodě Rhodosu. Letiště je vzdálené asi 28 km, centrum hlavního města leží zhruba o tři kilometry blíže.

Hotel Lardos Bay
Rhodos » Lardos

Cena od 11 790 Kč

V hotelu Lardos Bay si užijete přátelskou atmosféru a chutnou řeckou i mezinárodní kuchyni. Hotel se nachází v klidné lokalitě stranou od ostatních areálů, takže se hodí zejména pro vyznavače ničím nerušené dovolené.

Areál hotelu Lardos Bay je situován ve stejnojmenném zálivu, asi 200 metrů od pobřeží a 1,5 km od centra městečka Lardos. Mezinárodní letiště je vzdálené zhruba 60 km.

Hotel Marathon
Rhodos » Kolymbia

Cena od 11 950 Kč

Velkou předností hotelu Marathon je jeho umístění. Díky ideální poloze kousek od centra Kolymbie tu je klid, přitom to ale máte jen kousek za zábavou i nakupováním.

Ve vzdálenosti pouhých 7 km od hotelu se nachází vyhlášené golfové hřiště Afandou, autobus do hlavního města Rhodos Town (20 km) staví každou půlhodinu přímo před hotelem. Pro poznávání Rhodosu si těžko můžete najít lepší základnu.

Hotel Aelia Resort
Rhodos » Afandou

Cena od 12 290 Kč

Aelia Resort je jednoduchý hotelový komplex na východním pobřeží Rhodosu. Užijete si tu klid v prostorných bungalovech v krásné zahradě a můžete odsud vyrážet na výlety po celém ostrově.

Areál Aelia Resortu se nachází asi 3 km od centra známého letoviska Afandou, 22 km od hlavního města Rhodos Town a 25 km od mezinárodního letiště, situovaného na severozápadě ostrova.