cover

OTEL.CZ

Dovolená podle vašich představ

Destinace

Datum

Cena za osobu


23 zájezdů


Mapa Rhodos

Hotel Happy Days
Rhodos » Theologos

Cena od 11 290 Kč

Happy Days je příjemný hotel pro celou rodinu, který by si měli vybrat hlavně všichni milovníci cyklistiky a pěších výletů. Hotel totiž nabízí nejen půjčovnu kol, ale také předem připravené exkurze, které vedou zkušení průvodci a díky kterým můžete poznat celý ostrov.

Hotel Happy Days se nachází v letovisku Theologos na severu ostrova Rhodos, asi 1,5 km od centra a 4 km od letiště.

Hotel Princess Flora
Rhodos » Kalithea

Cena od 11 690 Kč

Princess Flora je příjemný rodinný hotel, který dobře vyhovuje méně náročným klientům a rodinám s dětmi. Pokud chcete hlavně cestovat a poznávat krásy ostrova, je pro vás ideálním útočištěm, zvlášť když si zvolíte stravování formou polopenze.

Hotel Princess Flora leží na severovýchodě ostrova Rhodos, v letovisku Kalithea. Hlavní město ostrova je vzdálené pouhé 3 km, letiště leží ve vzdálenosti 18 km. Pláž se nachází přes silnici od hotelu.

Hotel Lardos Bay
Rhodos » Lardos

Cena od 11 790 Kč

V hotelu Lardos Bay si užijete přátelskou atmosféru a chutnou řeckou i mezinárodní kuchyni. Hotel se nachází v klidné lokalitě stranou od ostatních areálů, takže se hodí zejména pro vyznavače ničím nerušené dovolené.

Areál hotelu Lardos Bay je situován ve stejnojmenném zálivu, asi 200 metrů od pobřeží a 1,5 km od centra městečka Lardos. Mezinárodní letiště je vzdálené zhruba 60 km.

Hotel Memphis Beach
Rhodos » Kolymbia

Cena od 12 290 Kč

Hotel Memphis Beach by si měli vybrat ti návštěvníci, kteří by rádi svůj čas podělili mezi cestování po Rhodosu a odpočinek/aktivity v hotelu. Hotel nabízí řadu volnočasového vyžití, zároveň je ale výborně situován, takže přímo svádí k cestování po ostrově.

Memphis Beach hotel leží na severovýchodě Rhodosu, v klidnější části letoviska Kolymbia. Za nákupy a zábavou to odsud máte jen pár desítek metrů. Letiště je vzdálené asi 30 km, hlavní město Rhodos Town přibližně 20 km.

Hotel Blue Horizon
Rhodos » Ialyssos

Cena od 12 690 Kč

Pro všechny, kteří chtějí mít během své dovolené na Rhodosu moře na dosah ruky a k tomu ty nejlepší vlny na surfování a kitesurfing je tu hotel Blue Horizon. Kromě příjemné pláže s profesionálními školami surfingu nabízí také prostornou zahradu a půjčovnu aut pro pořádání výletů do vnitrozemí.

Hotel Blue Horizon je situován na severní pobřeží řeckého ostrova Rhodos, asi 8 km od hlavního města Rhodos Town a 7 km od letiště. Centrum letoviska Ialyssos je vzdálené cca 1 km.

Hotel Irene Palace
Rhodos » Kolymbia

Cena od 12 990 Kč

Irene Palace je oblíbený hotel pro celou rodinu. Děti si tu vyhrají nejen v dětském klubu, ale i v mini zoologické zahradě, dospělí si zase užijí široké možnosti sportovních aktivit i blízké golfové hřiště.

Hotel Irene Palace je situován v severní části letoviska Kolymbia, asi 200 metrů od centra a pouhé 3 km od známého golfového hřiště Afandou. Letiště je vzdálené asi 27 km, Rhodos Town 25 km.

Hotel Aelia Resort
Rhodos » Afandou

Cena od 12 990 Kč

Aelia Resort je jednoduchý hotelový komplex na východním pobřeží Rhodosu. Užijete si tu klid v prostorných bungalovech v krásné zahradě a můžete odsud vyrážet na výlety po celém ostrově.

Areál Aelia Resortu se nachází asi 3 km od centra známého letoviska Afandou, 22 km od hlavního města Rhodos Town a 25 km od mezinárodního letiště, situovaného na severozápadě ostrova.

Hotel Evi
Rhodos » Faliraki

Cena od 12 990 Kč

Hotel Evi nabízí příjemné a jednoduché ubytování blízko centra letoviska Faliraki, ale přesto v poměrně klidném prostředí. Kromě pěkné zahrady nabízí hotel bazén na osvěžení a bohatý all inclusive servis, zahrnující sendviče a zmrzlinu.

Evi hotel se nachází v letovisku Faliraki, asi 800 metrů od pobřeží. Historické město Rhodos Town s krásným starobylým centrem je vzdálené zhruba 12 km, letiště najdete asi 20 km od hotelu.

Hotel Lutania Beach
Rhodos » Kolymbia

Cena od 13 290 Kč

K hlavním přednostem čtyřhvězdičkového hotelu Lutania Beach patří nádherné okolí, dlouhá pláž přímo v areálu a skvělý all inclusive servis. Dobře se tu zabaví děti i dospělí.

Hotel Lutania Beach byl vybudován pouhých 400 metrů od centra letoviska Kolymbia, přímo u pláže Kolymbia beach. Od města Rhodos i od Lindosu se známou akropolí dělí hotel vzdálenost 25 km. Letiště je vzdáleno 27 km.

Hotel Kolymbia Star
Rhodos » Kolymbia

Cena od 13 780 Kč

Sunconnect Kolymbia Star je moderní hotel plný letní zábavy a příjemných sportovních aktivit. Užijete si tu v páru i ve skupině, skvěle připravení tu jsou také na rodiny s malými dětmi.

Areál hotelu Kolymbia Star byl vybudován v sousedství krásného přírodního parku, na jižním okraji letoviska Kolymbia. Na pláž je to zhruba 300 metrů, cesta z letiště zabere necelou hodinu (30 km).