cover

OTEL.CZ

Dovolená podle vašich představ

Destinace

Datum

Cena za osobu


26 zájezdů


Mapa Turecko

Hotel Caretta Beach
Turecko » Alanya

Cena od 9 790 Kč

Nádherný hotel Careta Beach, zařízený v přírodních tónech a z přírodních materiálů, disponuje krásným zábavním koutkem pro děti i skvělými restauracemi pro jejich rodiče.

Útulný hotel Careta Beach se nachází v letovisku Konakli, zhruba 10 km od příjemného městečka Alanya, na východě Turecké riviéry. Hotelovou pláž omývají azurové vlny Středozemního moře, ve kterém si návštěvníci užijí spoustu zábavy.

Hotel Gardenia Beach
Turecko » Alanya

Cena od 9 990 Kč

V impozantním hotelu Gardenia Beach najdete příjemný personál, nádhernou rozlehlou zahradu, alej ze vzrostlých palem a čisté a útulné pokoje, které jsou pečlivě udržovány v takovém stavu, aby splnily nároky i těch nejnáročnějších klientů.

Hotel Gardenia Beach leží v těsné blízkosti krásné pláže Justinino na jihu Turecka, v oblasti Okurcalar. Tato oblast se nachází mezi dvěma známými středisky Turecké riviéry, Alanyí a Side, která jsou vyhlášená nádhernými památkami a skvělou kuchyní.

Hotel Galeri
Turecko » Alara

Cena od 10 090 Kč

Moderní hotel Galeri v čistém a jednoduchém stylu s nádherným velikým bazénem je oblíbeným cílem zejména pro rodiny s dětmi, které si tu užijí spoustu skvělé zábavy a chutnou tureckou i mezinárodní kuchyni.

Hotel Galeri leží u krásné soukromé pláže v letovisku Okurcalar mezi městy Side a Alanya, na jihu Turecka v oblasti tzv. Turecké riviéry.

Hotel Side Royal Paradise
Turecko » Side

Cena od 10 640 Kč

Tradiční hotel Side Royal Paradise s úchvatnou ornamentální výzdobou interiérů nadchne všechny milovníky pravé turecké atmosféry. V krásné relaxační zóně si tu užijete hodiny příjemného odpočinku, které můžete završit v jednom ze tří hotelových barů.

Prostorný hotel Side Royal Paradise se nachází pouhé 4 km od centra města Side, v oblasti Kumkoy. Je to skvělé místo pro dovolenou plnou koupání, slunce, památek a sportu. Antalya je od hotelu vzdálená asi 70 km.

Hotel Eftalia Village
Turecko » Alanya

Cena od 10 680 Kč

Útulný hotel Eftalia Village nabízí nádherné venkovní posezení, které láká k příjemnému trávení volných chvil během dovolené, a prostornou zahradu plnou zeleně. Krásně si tu odpočinete a načerpáte spoustu nových sil.

Areál hotelu Eftalia Village se rozkládá na jižním pobřeží Turecka, 18 km od města Alanya a 100 km od mezinárodního letiště Antalya, pouhých několik desítek metrů od břehů Středozemního moře.

Hotel Belek Beach
Turecko » Belek

Cena od 10 990 Kč

Pětihvězdičkový hotel Belek Beach je tvořený působivou hlavní budovou s útulnými pokoji, navíc tu najdete dobře vybavené fitness centrum, krásnou rozlehlou zahradu a barevné dětské hřiště – zkrátka vše, co potřebujete pro skvělou rodinnou dovolenou.

Belek Beach hotel byl postaven u krásné písčité pláže, pouhých 5 km od golfového ráje Beleku. Cesta na letiště vám nezabere víc než hodinu, v obchodech a restauracích jste během pár minut lehké chůze.

Hotel Seher Sun Beach
Turecko » Side

Cena od 11 390 Kč

Oblíbený hotel Seher Sun Beach je častým cílem početných rodin s dětmi, od těch nejmenších až po teenagery. Užijí si tu skvělou zábavu a poznají nové přátele, zatímco jejich rodiče si mohou užít relaxaci ve wellness centru a adrenalinové sporty na pláži.

Seher Sun Beach hotel leží na jihu Turecka, u pobřeží Středozemního moře, pouhý kilometr od centra městečka Çolakli a zhruba 9 km od známého letoviska Side.

Hotel Doganay Beach
Turecko » Alanya

Cena od 11 430 Kč

Velkolepý hotel Doganay Beach nabízí úchvatné vnitřní prostory i neskutečně rozlehlé plochy bazénů přímo v areálu. Když si k tomu přičtete krásný kus písčité pláže a průzračné vlny Středozemního moře, vyjde vám z toho dovolená snů.

Hotel Doganay Beach leží pouhých pár desítek metrů od nádherné písčité pláže, zhruba 7 km od centra Alanye a necelých 120 km od mezinárodního letiště v Antalyi.

Hotel Amelia beach
Turecko » Side

Cena od 12 190 Kč

Útulný hotel Amelia Beach je oblíbeným cílem pro rodinné dovolené. Děti se do sytosti vyřádí při zábavných animačních programech, zatímco jejich rodiče si odpočinou v hotelových. Hotel Amelia Beach je skvěle připraven i pro handicapované návštěvníky, kterým se tu dostane ta nejlepší péče.

Areál hotelu Amelia Beach Resort & Spa leží na jižním pobřeží Turecka, 15 km od města Manavgat, malý kousíček od krásné prostorné pláže omývané modrými vlnami Středozemního moře.

Hotel Sandy Beach
Turecko » Side

Cena od 12 390 Kč

Moderní, jednoduchý a nepřezdobený, to jsou hlavní atributy krásného čtyřhvězdičkového hotelu Sandy Beach. V hotelu najdete kromě restaurace a řady barů také kadeřnictví, masážní salón, krásnou zahradu a pro děti bazén se skluzavkou.

Sandy Beach hotel leží v klidné části oblíbeného letoviska Side, pouhé 2 km od historického centra města. Nejbližší nákupní možnosti, stejně jako bary a restaurace najdete v dosahu několika málo minut, letiště v Antalyi je vzdálené asi 70 km.