cover

OTEL.CZ

Dovolená podle vašich představ

Destinace

Datum

Cena za osobu


28 zájezdů


Mapa Turecko

Hotel Kleopatra Ada
Turecko » Alanya

Cena od 10 590 Kč

Stylový hotel Kleopatra Ada nabízí nejen moderně vybavené pokoje a širokou nabídku sportovního i kulturního vyžití, ale i útulnou atmosféru a vyškolený, příjemný personál.

Kleopatra Ada leží na jižním pobřeží Turecka, pouhý kilometr od centra známého historického města Alanya. Antalya a mezinárodní letiště v tomto městě jsou od hotelu vzdálené asi 120 km.

Hotel Gardenia Beach
Turecko » Alanya

Cena od 11 320 Kč

V impozantním hotelu Gardenia Beach najdete příjemný personál, nádhernou rozlehlou zahradu, alej ze vzrostlých palem a čisté a útulné pokoje, které jsou pečlivě udržovány v takovém stavu, aby splnily nároky i těch nejnáročnějších klientů.

Hotel Gardenia Beach leží v těsné blízkosti krásné pláže Justinino na jihu Turecka, v oblasti Okurcalar. Tato oblast se nachází mezi dvěma známými středisky Turecké riviéry, Alanyí a Side, která jsou vyhlášená nádhernými památkami a skvělou kuchyní.

Hotel Eftalia Village
Turecko » Alanya

Cena od 11 440 Kč

Útulný hotel Eftalia Village nabízí nádherné venkovní posezení, které láká k příjemnému trávení volných chvil během dovolené, a prostornou zahradu plnou zeleně. Krásně si tu odpočinete a načerpáte spoustu nových sil.

Areál hotelu Eftalia Village se rozkládá na jižním pobřeží Turecka, 18 km od města Alanya a 100 km od mezinárodního letiště Antalya, pouhých několik desítek metrů od břehů Středozemního moře.

Hotel Caretta Beach
Turecko » Alanya

Cena od 11 550 Kč

Nádherný hotel Careta Beach, zařízený v přírodních tónech a z přírodních materiálů, disponuje krásným zábavním koutkem pro děti i skvělými restauracemi pro jejich rodiče.

Útulný hotel Careta Beach se nachází v letovisku Konakli, zhruba 10 km od příjemného městečka Alanya, na východě Turecké riviéry. Hotelovou pláž omývají azurové vlny Středozemního moře, ve kterém si návštěvníci užijí spoustu zábavy.

Hotel Eftalia Splash
Turecko » Alanya

Cena od 11 590 Kč

Pětihvězdičkový hotelový komplex Eftalia Splash se pyšní nádhernými interiéry v tmavých tónech, které jsou v zajímavém kontrastu s barevnými skluzavkami u bazénů. V hotelu najdete kadeřnictví, saunu, turecké lázně nebo třeba kosmetický salón, takže se tu bude líbit zejména ženám.

Hotel Eftalia Splash stojí na východě Turecké riviéry, pouhých 5 km od malého městečka Konakli. Alanya je vzdálená 18 km, mezinárodní letiště v Antalyi se nachází asi 100 km směrem na západ.

Hotel Seher Sun Beach
Turecko » Side

Cena od 12 354 Kč

Oblíbený hotel Seher Sun Beach je častým cílem početných rodin s dětmi, od těch nejmenších až po teenagery. Užijí si tu skvělou zábavu a poznají nové přátele, zatímco jejich rodiče si mohou užít relaxaci ve wellness centru a adrenalinové sporty na pláži.

Seher Sun Beach hotel leží na jihu Turecka, u pobřeží Středozemního moře, pouhý kilometr od centra městečka Çolakli a zhruba 9 km od známého letoviska Side.

Hotel Doganay Beach
Turecko » Alanya

Cena od 12 870 Kč

Velkolepý hotel Doganay Beach nabízí úchvatné vnitřní prostory i neskutečně rozlehlé plochy bazénů přímo v areálu. Když si k tomu přičtete krásný kus písčité pláže a průzračné vlny Středozemního moře, vyjde vám z toho dovolená snů.

Hotel Doganay Beach leží pouhých pár desítek metrů od nádherné písčité pláže, zhruba 7 km od centra Alanye a necelých 120 km od mezinárodního letiště v Antalyi.

Hotel Seher Sun Palace
Turecko » Side

Cena od 13 670 Kč

Dovolenou ve skvěle vybaveném hotelu Seher Sun Palace s rozlehlou pláží, nákupní zónou a skvěle vybaveným dětským parkem si užijí nejen děti, ale i jejich rodiče.

Hotel Seher Sun Palace se nachází v blízkosti měst Side a Manavgat, v jedné z nejkrásnějších částí Turecké riviéry, plné historických památek, restaurací a obchůdků.

Hotel Sandy Beach
Turecko » Side

Cena od 13 680 Kč

Moderní, jednoduchý a nepřezdobený, to jsou hlavní atributy krásného čtyřhvězdičkového hotelu Sandy Beach. V hotelu najdete kromě restaurace a řady barů také kadeřnictví, masážní salón, krásnou zahradu a pro děti bazén se skluzavkou.

Sandy Beach hotel leží v klidné části oblíbeného letoviska Side, pouhé 2 km od historického centra města. Nejbližší nákupní možnosti, stejně jako bary a restaurace najdete v dosahu několika málo minut, letiště v Antalyi je vzdálené asi 70 km.

Hotel Side Royal Paradise
Turecko » Side

Cena od 13 810 Kč

Tradiční hotel Side Royal Paradise s úchvatnou ornamentální výzdobou interiérů nadchne všechny milovníky pravé turecké atmosféry. V krásné relaxační zóně si tu užijete hodiny příjemného odpočinku, které můžete završit v jednom ze tří hotelových barů.

Prostorný hotel Side Royal Paradise se nachází pouhé 4 km od centra města Side, v oblasti Kumkoy. Je to skvělé místo pro dovolenou plnou koupání, slunce, památek a sportu. Antalya je od hotelu vzdálená asi 70 km.