cover

OTEL.CZ

Dovolená podle vašich představ

Destinace

Datum

Cena za osobu


21 zájezdů


Mapa Turecko

Hotel Kleopatra Ada
Turecko » Alanya

Cena od 10 590 Kč

Stylový hotel Kleopatra Ada nabízí nejen moderně vybavené pokoje a širokou nabídku sportovního i kulturního vyžití, ale i útulnou atmosféru a vyškolený, příjemný personál.

Kleopatra Ada leží na jižním pobřeží Turecka, pouhý kilometr od centra známého historického města Alanya. Antalya a mezinárodní letiště v tomto městě jsou od hotelu vzdálené asi 120 km.

Hotel Seher Sun Beach
Turecko » Side

Cena od 11 134 Kč

Oblíbený hotel Seher Sun Beach je častým cílem početných rodin s dětmi, od těch nejmenších až po teenagery. Užijí si tu skvělou zábavu a poznají nové přátele, zatímco jejich rodiče si mohou užít relaxaci ve wellness centru a adrenalinové sporty na pláži.

Seher Sun Beach hotel leží na jihu Turecka, u pobřeží Středozemního moře, pouhý kilometr od centra městečka Çolakli a zhruba 9 km od známého letoviska Side.

Hotel Eftalia Village
Turecko » Alanya

Cena od 11 440 Kč

Útulný hotel Eftalia Village nabízí nádherné venkovní posezení, které láká k příjemnému trávení volných chvil během dovolené, a prostornou zahradu plnou zeleně. Krásně si tu odpočinete a načerpáte spoustu nových sil.

Areál hotelu Eftalia Village se rozkládá na jižním pobřeží Turecka, 18 km od města Alanya a 100 km od mezinárodního letiště Antalya, pouhých několik desítek metrů od břehů Středozemního moře.

Hotel Eftalia Splash
Turecko » Alanya

Cena od 11 590 Kč

Pětihvězdičkový hotelový komplex Eftalia Splash se pyšní nádhernými interiéry v tmavých tónech, které jsou v zajímavém kontrastu s barevnými skluzavkami u bazénů. V hotelu najdete kadeřnictví, saunu, turecké lázně nebo třeba kosmetický salón, takže se tu bude líbit zejména ženám.

Hotel Eftalia Splash stojí na východě Turecké riviéry, pouhých 5 km od malého městečka Konakli. Alanya je vzdálená 18 km, mezinárodní letiště v Antalyi se nachází asi 100 km směrem na západ.

Hotel Seher Sun Resort
Turecko » Side

Cena od 11 674 Kč

Sluneční hotel Seher Sun Resort se pyšní pěti hvězdičkami, které si zasloužil díky útulným pokojům, zkušenému personálu, vybrané kuchyni a moderně vybaveným prostorům pro aktivní vyžití svých hostů.

Luxusní hotel Seher Sun Resort and Spa se rozkládá v oblasti Evrenseki, ideálním místě pro odpočinkovou dovolenou na jihu Turecka. Areál hotelu se nachází 6 km od městečka Side, letiště Antalya leží ve vzdálenosti 55 km.

Hotel Caretta Beach
Turecko » Alanya

Cena od 12 180 Kč

Nádherný hotel Careta Beach, zařízený v přírodních tónech a z přírodních materiálů, disponuje krásným zábavním koutkem pro děti i skvělými restauracemi pro jejich rodiče.

Útulný hotel Careta Beach se nachází v letovisku Konakli, zhruba 10 km od příjemného městečka Alanya, na východě Turecké riviéry. Hotelovou pláž omývají azurové vlny Středozemního moře, ve kterém si návštěvníci užijí spoustu zábavy.

Hotel Kirman Belazur
Turecko » Belek

Cena od 12 391 Kč

Impozantní hotel Kirman Belazur v tradičním stylu nabízí svým hostům krásné bary, obří skluzavky, lahodné pokrmy a dobře vybavené pokoje, navíc je to odsud kousek na ta nejlepší golfová hřiště na jižním pobřeží Turecka.

Stylový pětihvězdičkový hotel Kirman Belazur se nachází v klidné lokalitě jihotureckého městečka Belek, pouhých 8 km od jeho centra. Cesta na letiště trvá okolo třičtvrtě hodiny, nákupní a kulinářské možnosti najdete malý kousek od hotelu.

Hotel Doganay Beach
Turecko » Alanya

Cena od 12 870 Kč

Velkolepý hotel Doganay Beach nabízí úchvatné vnitřní prostory i neskutečně rozlehlé plochy bazénů přímo v areálu. Když si k tomu přičtete krásný kus písčité pláže a průzračné vlny Středozemního moře, vyjde vám z toho dovolená snů.

Hotel Doganay Beach leží pouhých pár desítek metrů od nádherné písčité pláže, zhruba 7 km od centra Alanye a necelých 120 km od mezinárodního letiště v Antalyi.

Hotel Sandy Beach
Turecko » Side

Cena od 13 990 Kč

Moderní, jednoduchý a nepřezdobený, to jsou hlavní atributy krásného čtyřhvězdičkového hotelu Sandy Beach. V hotelu najdete kromě restaurace a řady barů také kadeřnictví, masážní salón, krásnou zahradu a pro děti bazén se skluzavkou.

Sandy Beach hotel leží v klidné části oblíbeného letoviska Side, pouhé 2 km od historického centra města. Nejbližší nákupní možnosti, stejně jako bary a restaurace najdete v dosahu několika málo minut, letiště v Antalyi je vzdálené asi 70 km.

Hotel Galeri
Turecko » Alara

Cena od 14 390 Kč

Moderní hotel Galeri v čistém a jednoduchém stylu s nádherným velikým bazénem je oblíbeným cílem zejména pro rodiny s dětmi, které si tu užijí spoustu skvělé zábavy a chutnou tureckou i mezinárodní kuchyni.

Hotel Galeri leží u krásné soukromé pláže v letovisku Okurcalar mezi městy Side a Alanya, na jihu Turecka v oblasti tzv. Turecké riviéry.